Баївські школярі раділи і Святому Миколаю, і друзям-пасічникам.

Сьогодні, в обідню годину, Святий Миколай не обминув шкільну родину Баївської школи. Видно знав, що його тут чекають старанні школярі та мудрі їх наставники. Бажаними гостями колективу завжди є пасічники, які щораз раді поспілкуватися з дітьми, розповісти про новинки бджолярів, заохотити їх до пізнання бджолярської справи. 

На базі діючого у Баєві єдиного на Волині Музею бджільництва діє гурток «Ройовий стан», яким керує знаний пасічник, один із засновників музею Іван Душак. Нинішній гурток нараховує більше десяти дітей, серед яких лише два хлопці. Отож, дівчатка, видно більше люблять смачний медок, тому охоче вивчають, як треба «спілкуватися» з божими комашками, як їх оберігати та як за ними доглядати. Як сказав Іван Анастасійович, він дає практичні заняття, а ось ази теорії – за головним пасічником Волині, почесним пасічником України, головою братства бджолярів Землі Волинської «Ройовий Стан» Володимиром Дмитруком.

Співпраця пасічників і шкільного колективу – вже не один рік. Тому святкування Святого Миколая аж ніяк не обходиться без цілющого медового дарунку та пасічників. За традицією цього разу на свято Святого Миколая до навчального закладу завітали знаний пасічник з більш як 30-річним стажем у цій галузі Антон Шотік і Іван Душак та ще й не з порожніми руками. Від волинського братства «Ройовий Стан», його очільника вони подарували на загальний шкільний стіл для споживання та зміцнення здоров’я школярів відро запашного волинського меду. Такий же дарунок презентований малятам місцевого дитячого садочка.

В знак вдячності талановиті діти подарували гостям свої пісенні та віршовані номери, які підготували під керівництвом художнього керівника, вчителя Баївської школи Ірини Смульської.

Ніна КОСТРУБА. Фото з архіву пасічників. 

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation19.12.2017
remove_red_eye559 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини