«Батьківщина» - переможець виборів у ОТГ. *

Відповідно до остаточних даних Центральної виборчої комісії, партія ВО «Батьківщина» на виборах до об’єднаних територіальних громад, що відбулися 29 жовтня 2017 року, отримала беззаперечну перемогу, отримавши 920 депутатських мандатів, що становить 28% підтримки громадян. На цьому наголосила  Юлія Тимошенко під час прес-конференції, що відбулася минулої п’ятниці в Києві.

Політик зазначила, що від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» до рад ОТГ пройшло 675 депутатів, а це 20% підтримки громадян, від Аграрної партії – 395 депутатів (12%), від УКРОПу  – 282 депутати (8,6%), від «Нашого краю»  – 166 депутатів (5%), Радикальної партії Олега Ляшка  – 154 депутати (4,7%). 

За словами Юлії Тимошенко, її партія перемогла в 13 регіонах України, тоді як Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримав перевагу лише в семи областях, при цьому його «перемога є сумнівною».  

– Такі результати  – це реальна картина підтримки людьми тих чи інших політичних сил, – наголосила лідер «Батьківщини». 

Найвищу підтримку її партія отримала у Полтавській (49%), Житомирській (48%), Київській (46%) областях. За словами політика, унікальні результати здобула «Батьківщина» на Луганщині (26,5% ) та Донеччині (майже 21%). 

– Ми бачимо, якою мірою змінилися симпатії і підтримка людей, – зауважилаЮлія Тимошенко і додала, що в Дніпропетровській області кожна четверта людина віддала голос за ВО «Батьківщина». 

Інна ТЕСЛЕНКО.

(«Вечірні вісті», скорочено).

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation07.12.2017
remove_red_eye307 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини