БЕЗ МЕДИЦИНИ НА СЕЛІ НЕ ОБІЙДУТЬСЯ НІ ДОРОСЛІ, НІ МАЛІ!

Лаврівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, що у Луцькому районі, пише свою історію з 2001 року, хоча саме приміщення було побудоване  що у 60-их роках  минулого століття. І кому тільки воно не слугувало! Час, природні умови, інші фактори робили свою справу: ремонт будівлі був вкрай необхідний. Ніколи не була байдужою до проблем сільської медицини Лаврівський сільський голова Світлана Герасимчук, яка з однодумцями взяла участь у написанні Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами серця і системи кровообігу у Волинській області», сподіваючись на кошти Світового банку.

І яка радість була у лаврівчан, коли вони дізналися, що при розгляді звернень учасниками тендеру «Реконструкція та капремонт приміщень під амбулаторії ЗПСМ», Лаврівська амбулаторія потрапила до переліку приміщень, де проводитиметься реконструкція, що вже розпочалася і яку планують завершити до кінця 2018 року.

На разі прийом пацієнтів медперсоналом амбулаторії проводиться у приміщення Лаврівської сільської ради, де виділені три кабінети. Другий рік завідувачкою цього медзакладу працює Ірина Дунаєвська. Зізналася, що не шкодує, помінявши місто на село, бо відчуває підтримку сільської ради та дружнього колективу медиків. Сьогодні в Лаврівській амбулаторії працюють: акушерка Оксана Марценюк, дві сімейні медсестри – Тетяна Прусецька та Лілія Сидорчук, лаборант Людмила Бондар, реєстратор Ніна Андрієвська, їх незмінний помічник, водій із 25-річним стажем роботи на машині «швидкої допомоги» – Сергій Бондар. Колектив надає медичні послуги жителям 11 сіл чотирьох сільських рад, а це – більше п’яти тисяч населення. 

У гарному настрої медперсонал Лаврівської амбулаторії зустрічає своє професійне свято з твердим переконанням, що відновлений медичний заклад принесе сільським людям комфортні умови і поліпшення здоров’я.

Фото №1: Лаврівська амбулаторія, у якій нині проходить реконструкція;

Фото №2: Маленьку Діану уважно слухає сімейний лікар Ірина Дунаєвська;

Фото №3: колектив Лаврівської амбулаторії.  

Ніна КОСТРУБА. Фото автора. 

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation17.06.2018
remove_red_eye1598 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини