У Княгининку перед відкриттям інспектували місцевий стадіон

Приміська  Княгининівська громада зустрічає своїх гостей відремонтованими об’єктами інфраструктури: державними автошляхами, новими  креативними зупинками, а ще – новеньким місцевим стадіоном, що незабаром відкриє свої ворота для усіх активних жителів. А якщо коротко, то складається враження, що сьогодні у Княгининку оновлюється вся громада, кожна її частинка, кожна сільська вулиця. 

Далі ми розкажемо вам, як у громаді готуються до відкриття місцевого стадіону. Адже сьогодні об’єкт, що так важливий для місцевої громади, відвідав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Посадовця з Києва зустрічали голова Княгининівської сільської ради Олена Твердохліб разом із місцевими активістами, дітворою, що вже давно чекає на відкриття цього стадіону.

При вході ще відчувається аромат свіжої фарби, а будівельники активно працюють, навіть, не зважаючи на візит чиновника з Києва, вони хочуть встигнути зробити усе заплановане до 4 серпня, бо саме тоді, за словами очільниці громади Олени Твердохліб, відбудеться офіційне відкриття спортивного закладу. Будівельні роботи контролюють щодня - відповідальними місцевими  чиновниками, жителями та гуртом дітлахів.

-На сьогодні вартість стадіону,  згідно проведеного тендеру становить 6 мільйонів 970 тисяч гривень, - повідомила  Олена Твердохліб, -але кошторисна вартість цього об’єкта – 8 мільйонів, 150 тисяч – це все кошти місцевого бюджету. Ремонтні роботи розпочалися в травні цього року, плануємо  відкрити - 4 серпня. Ми вирішили, що це має бути не тільки шкільний стадіон, а для усієї громади, щоб  жителі мали змогу безкоштовно займатися тут спортом, аби в одному місці зібрати найбільшу кількість людей, які зможуть тренуватися на тренажерах, грати у волейбол чи футбол. Чому  штучне покриття, бо воно набагато надійніше, не потребує великого догляду. Тут буде працювати інструктор спорту, штатна посада вже є в нашому центрі культури та спорту, буде також людина, яка  доглядатиме за стадіоном, будуть встановлені камери відеоспостереження, вхід буде відкритий для усіх охочих займатися спортом кожного дня із 07:00 ранку й до 22:00. Після відкриття розпочнеться активна робота, усіма спортивними заходами буде займатися директор центру культури та спорту Вікторія Мельничук. Зокрема, буде підписувати договори оренди стадіону, бо ми вже маємо кілька звернень. Ми сподіваємося, що здоровий спосіб життя стане основною ноткою для нашої громади,  а місцеві жителі почнуть змінюватися у кращу сторону. На сьогоднішній день ми  розробляємо ще кілька проектів спортивних майданчиків у Милушах, підлаштовуємо футбольне поле у Рокинях.

Окрім цього, місцеві жителі у вайбері в групі обирають назву офіційному іграшковому символу (швидкому Зайцю) цього стадіону. Поки що перемагає ім’я Княживчик, адже цю назву придумав місцевий священик Михайло Бучак. Але офіційне ім’я ми також озвучимо на відкритті у серпні.

- У січні 2018 року створений Центр культури дозвілля та спорту Княгининівської сільської ради. Він вже активно працює. Закладено у бюджеті кошти на розвиток футбольної й волейбольної команд та спорту місцевого загалом,- розповідає Вікторія Мельничук.- Катерина Шапошнік, інструкторка зі спорту,  розробила багато цікавих заходів. У нас є дитяча футбольна команда, є й доросла, є люди, які організували тут волейбол, є діти, які дуже полюбляють легку атлетику, займають на спортивних змаганнях призові місця. В нас є олімпійська чемпіонка Надія Миронюк, яка, можливо, буде тренувати наших важкоатлетів. Є в нас фанати спорту, які готові тренувати й популяризувати здоровий спосіб життя.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов залишився задоволеним та приємно вражений від побаченого. Висловив побажання, щоб на об’єкт потрапляли усі без перешкод, щоб був контроль на стадіоні. Про будівництво, громаду й свою роботу йому розповіла голова Княгининівської громади Олена Твердохліб, провівши усім присутнім невеличку екскурсію новеньким, але вже красивим стадіоном. За її словами, впорядкував усі спортивні деталі, їх розташування, наприклад, смугу перешкод, місцевий активіст та підприємець Олександр Кушнірчук.

-У нас є проблема в спортивні інфраструктурі,- наголосив посадовець,- за роки незалежності у нас вона системно руйнувалася. Усе будувалося під Євро – 2012. Такі стадіони – це свідчення, що ми робимо перші кроки до відродження спортивної інфраструктури – це дуже важливо. Тоді діти будуть приходити сюди займатися спортом, бігати, грати у волейбол, баскетбол, футбол. Щоб вони не тинялися десь по вулицях, пили пиво чи горілку, а саме займалися спортом. Тоді у нас буде дуже розвинута, інтелектуальна,  здорова нація,- зазначив Ігор Жданов.

Наостанок, усі сфотографувалися на згадку про цей день. Мабуть, з нетерпінням, очікуючи на відкриття нового стадіону у Княгининівській громаді, про що ми також вам розповімо..

Лілія Воробйова.

Фото Юлія Антонюк.

  

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation19.07.2018
remove_red_eye1621 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини