Боратинські діти згадували подвиги Героїв України.

З 2015 року у нас  з'явилося свято – День захисника України. Вперше про нього заговорив Президент Петро Порошенко під час промови на День незалежності України в 2014 році. 14 жовтня 2014 року був підписаний указ, який проголошував упровадження цього свята. День захисника України служить для підняття духу народу, поглиблення патріотизму та любові до своєї Батьківщини, присвячений людям, які служать у Збройних силах України, а також інших підрозділах, спрямованих на захист нашої країни.

У бібліотеці села Боратин відбулася патріотична година «Захисник України - гордість моєї країни», яку організували класний керівник 11 класу Наталія Черняк спільно з авторкою цих рядків. Участь у заході брали учні 9 та 11 класів.

Ведучими були Максим Собко та Анна Кулаковська. Історичну довідку про дружинників часів Київської Русі зачитала Дарина Максимюк, про мужність козаків - Вадим Приходько, про опришків та Січових Стрільців - Сергій Парфенюк та Ангеліна Єпік, про діяльність вояків УПА  – Владислав Шустер. 

Про подвиги сучасних захисників України, Революцію Гідності, криваві бої, які точаться на Сході України, діяльність волонтерів доповіли ведучі. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять наших земляків: Михайла Котельчука – старшого солдата із села Новостав та Віктора Хом'яка, жителя села Голишів, учасника подій на столичному Майдані та усіх, хто загинув, захищаючи Україну.

Вірші читали: «Моя ти рідна Україно»  Дарина Камінська, «Свята Покрово України» - Наталія Мирончук, «Під шум гармат» - Марія Цика, «У рідному краї» - Дарина Максимюк. Присутні також переглянули відеокліпи на пісні: «Ой, у лузі червона калина» (Січових Стрільців), вояків УПА «Лента за лентою», «Майдан. Революція Гідності», а також уривок із фільму «Вогнем та мечем».

Із заключним словом виступила Наталія Черняк, наголосивши, що українська історія знає чимало трагічних та величних сторінок про подвиги та звитягу наших воїнів. Протягом віків наші патріоти захищали Україну від вторгнення чужинців, не шкодуючи власного життя, боролися за її цілісність. Представники підростаючого покоління повинні також стати справжніми патріотами своєї держави, боротися за волю, честь і за народ.

Руслана Фурман, бібліотекар села Боратин.

Фото з архіву установи.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation20.10.2017
remove_red_eye418 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини