Як у Садові День села святкували. ФОТОРЕПОРТАЖ

Різнобарвними вишиванками, щирим родинним спілкуванням, згуртованістю місцевих жителів, активністю організаторів, щедрістю спонсорів, Божою благодаттю природи заквітчався вчорашній день Садівської громади. Сім’ями поспішали і дорослі, і малі, щоб разом відпочити та відзначити День села. БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ - ТУТ

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ - ТУТ!!!!!!!

Чому саме це свято у Садові відзначають у липні? Як сказав у своєму привітальному слові Садівський сільський голова Іван Шендюх, на це є дві вагомі причини. А саме: 14 липня – день визволення населеного пункту від німецько-фашистських загарбників, тому нагода згадати односельчан, ветеранів, солдатських вдів, які пережили страшне лихоліття, вшанувати їх добрим словом; 21 липня – явлення Казанської ікони Божої Матері, яка є покровителькою Садівського храму .

День села розпочався з літургії та подячного молебню у місцевому храмі, що здійснив настоятель отець Володимир. За тим святкове дійство перемістилося на благоустроєну територію біля сільської ради, де колоритності місцевості додав нещодавно відкритий дитячий майданчик. Того дня кожен знайшов собі відпочинок до душі, а найактивнішими, звичайно, були юні жителі громади, які веселилися, смакували солодощі та морозиво. Не сумували і дорослі: до початку урочистої частини залюбки спілкувалися з рідними, знайомими, просто друзями, які з близьких та далеких доріг завітали на сільське свято.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ - ТУТ

Урочистості дійства додавав духовий оркестр юних козачат Садівської школи та їх талановитого керівника, творчої особистості Віктора Ящука.  Натхненно виступали творчі колективи місцевого будинку культури та сусідів з Білостока, радували своїм співом окремі виконавці та пісенні родинні гурти, веселили жартівливими сценками та гумором, до кожного знайшли щирі слова ведучі. 

На фото: директор школи Ігор Федорко (у центрі) з учасниками АТО та односельчанами.

Не раз чула слова, що сумом ми не переможемо страшних подій, що нестерпним болем впали на нашу українську землю, хоча трирічна війна на Сході України точить душу і серце кожного. Ведучі з гордістю назвали прізвища односельчан, які у різний час брали участь у захисті України. Гучними оплесками привітали відважних сьогоднішніх захисників – воїнів АТО: щойнодемобілізованого Віталія Невідомського, удостоєного ордена «За мужність», Миколу Свистака, Сергія Бойчука, Олексія Мельника та Олександра Тарасюка, який за контрактом служить у зоні АТО. 20-річний Саша  із жовтня минулого року – матрос Одеського окремого батальйону морської піхоти, нині перебуває у відпустці. 

Захоплено роздивлялися, а той брали в руки військове знаряддя, і юні, і поважні чоловіки, яке представили активісти громадського формування «Буг». Було багато бажаючих сфотографуватися біля фото інсталяції сердечка з написом «САДІВ», яке зініціювала присутня на дійстві депутат районної ради Олександра Лисак.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ - ТУТ

Смакували на святі і запашним кулешем. За сприяння спонсорів, зокрема ПП «Садівська дача», його приготував за оригінальним рецептом Григорій Трокун, житель села Кошів.

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

P.S Більше фотографій шукайте у розділі ФОТОГАЛЕРЕЯ, натиснувши нижче позначку з фотоапаратом!!!! 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation24.07.2017
remove_red_eye2361 camera_alt29
Залиште свій коментар
check
Топ-новини