День знань у Боголюбах ФОТОРЕПОРТАЖ

1 вересня відбулося святкування Дня  знань   в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боголюби. У 2018-2019 навчальному році в школі буде навчатись 302 учнів. У двох перших класах – 41 учень.

 Присутні на святі – Олександр Томаченко, начальник гуманітарного відділу Заборольської сільської ради, настоятель Сято-Василівського  храму с. Боголюби отець Олександр.

Звітальним словом до присутніх звернулась Олена Довгвльова, директор школи. Побажала учням гарного старту… , а батькам звучали слова подяки за допомогу у підготовці школи до нового навчального року.

Олександр  Томаченко у вітальному слові звернув увагу на реформуванні шкільної галузі. Зауважив що всі навчальні заклади підготовлено до роботи. Крім того для учнів перших класів закуплені індивідуальні парти, комп’ютерна техніка, дидактичніматеріали.

Приємною новиною є те, що розпочались роботи по реконструкції цокольного приміщення в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боголюби під гімнастичний зал та майстерні. Вартість робіт визначено через систему електронних публічних закупівель Prozorro – 1774 930 грн.

Отець Олександр молитвою благословив учнів і вчителів на початок доброї справи – навчання. І побажав всім присутнім любові один до одного та соломонової мудрості у вирішенні усіх проблем.

А далі  лунали щирі вітальні слова першокласників та учнів одинадцятого класу. 

Перший дзвоник покликав усіх на класні години. Свято для дітей шкіли пройшло урочисто з незабутніми враженнями. 

Світлана Васильчук.

Фото та відео Жоржа Ковальського.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation03.09.2018
remove_red_eye1712 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини