Фестиваль «Країна гідності» зібрав півтисячі дітей у Лаврові

Сьогодні мальовниче село Лаврів приймало гостей із різних куточків Луцького району. А гості були особливі. Це - наша краса і цвіт: юне покоління, яким творити майбутнє своєї країни. Більше півтисячі хлопчиків та дівчаток (школярі, діти сироти та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, обдаровані діти, учасників АТО, інші), зібралося на дитячий фестиваль «Країна гідності», присвячений Міжнародному дню захисту дітей, що впродовж десятиліть відзначається першого червня. 

Організатори святкового дійства - служба у справах дітей Луцької РДА та її керівник Людмила Гладчук щиро вдячні Лаврівському сільському голові Світлані Герасимчук, яка, як гостинна господиня, радо зустрічала і дорослих, і юних учасників фестивалю. Святкове дійство відбулося за участю Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія.Україна».

Один за одним шкільні автобуси припарковувалися на пагорбі села з школярами, що відразу знайомилися, знаходили спільну мову і поспішали зайняти місця у залі будинку культури, де й відбулася перша частина урочистості. Раділи діти подарункам, які їм підготували районна влада та благодійний фонд. З теплими побажаннями до всіх учасників дійства звернулися голова райдержадміністрації Ігор Ярмольський, голова районної ради Валентин Приходько, Лаврівський сільський голова Світлана Герасимчук, голова благодійного фонду Людмила Лонюк. У дитячому святі брали участь сільські голови з Гіркої Полонки – Ніна Симонович, Радомишля – Володимир Семенюк, директори шкіл.

 

Після концертної програми, яку представили юні артисти, а це - учасники художньої самодіяльності загальноосвітньої школи села Лаврів, Рокинівського НВК, агітбригади Радомишльської школи та таланти Гіркополонківського навчального закладу, дійство перемістилося на територію Лаврівської школи. Тут кожному знайшлося заняття до вподоби: хтось залюбки брав участь у майстер-класах, хтось вправно себе показував у шоу «Танцюють всі», знайшлися любителі еко-уроку, але найбільше все-таки захопили учасників спортивні змагання. Смачний куліш також припав всім до смаку.

Шкода, що з поважних причин не змогли приїхати друзі лаврівських школярів – учнівський колектив навчально-виховного комплексу села Копилля Маневицького району, з якими вони підтримують тісні зв’язки. Їх так чекали!

Ніна КОСТРУБА.

Фото автора. 

P.S Більше фотографій шукайте у розділі ФОТОГАЛЕРЕЯ, натиснувши нижче позначку з фотоапаратом!!!!

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation01.06.2017
remove_red_eye1041 camera_alt30
Залиште свій коментар
check
Топ-новини