Галина Конах, театр-студія «ГаРмИдЕр» і друзі – у новому форматі

У неділю, 26 листопада, о 15:00 у розважальному центрі «Промінь» розпочнеться небачений досі у нас шоу-кейс «ЛуцькArt». Цей захід має стати своєрідним закликом до об’єднання незалежних мистецьких утворень і окремих митців задля пошуку нових шляхів розвитку та спільного вирішення проблем.

Окрім насиченої мистецької програми, організатори налаштовуватимуть на спілкування митців, меценатів, представників влади та громади про розвиток незалежного сегменту культурно-мистецького життя Луцька.

У програмі  братимуть участь: «CarlosBandos», Мікаель Гюлазян, «CoolBoysBand», «SIBailar», «Лучеськ бенд», Галина Конах, театр «ГаРмИдЕр», дитяча театральна студія «ДогориДриґом», анімаційна студія «Imago», ГО «Рукотвори», художниця Марічка Островська та інші.

Варто додати, що вхід на захід – вільний. Відбудеться він на четвертому поверсі «Променя» у рамках проекту ярмарок громадських ініціатив від громадської спілки «Громадські ініціативи України» та громадської організації «Принцип» за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED), США.

Світлана ЗОЗУЛЯ.

 

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation22.11.2017
remove_red_eye362 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини