Каріна Левчук: успішна й перспективна.

Сьогодні у нашій молодіжній рубриці ми знову починаємо розповідати вам історії молодих і креативних жителів нашого краю. Вони не бояться ризикувати, пробувати себе в чомусь новому, творити, багато працювати. Відтак, переконана, за такими молодими людьми - наше майбутнє. 

 

Ми дуже втішені, що маємо змогу та можливість, час від часу, розповідати вам про їх історії, прагнення, перші перемоги, думки та ідеї цих молодих особистостей. Бо кожна громада, насамперед, починається з людей – активістів, які хочуть щось змінити, а успішна країна – починається з багатьох таких громад. 

Ми часто говоримо, що від нового покоління в Україні багато що залежить, ми розраховуємо на  ініціативи молодих людей. Але про що вони мріють, чого прагнуть досягнути?

Про Каріну Левчук ми дізналися під час  фестивалю  «Волинська княжна». Там дівчина отримала почесний титул - княгині. Тоді молода та креативна команда Княгининівської громади «Милушаночки» відмінно представила свою маленьку батьківщину, бо як зізналися у розмові дівчата: «Вона – частинка їх серця». Серед них є й  Каріна Левчук - справжня княгиня з Княгининка.  Яка, до слова, займала гран - прі та перші місця на районному конкурсі читців.

- Мої дівчатка, ви - неймовірно круті та талановиті, - так, зазвичай у фейсбуці підтримують місцеві жителі своїх активістів під час важливих виступів чи конкурсів,- «Милушаночки», ви -  супер! Дякуємо вам.  Разом ми – сила.  З такими друзями можливо все!!!

Про себе молода ініціативна студентка волинського навчального закладу, до слова, відмінниця, розповідає доволі просто, але захоплююче, адже вже поспішає у справах, бо кожен день, як то кажуть, розпланований і так багато потрібно встигнути.

- Конкурс "Волинська княжна" - шалений день, шалені емоції! Дякую всім, хто мене підтримував, моїм рідним, друзям. Брати участь у фестивалі я вирішала, спонтанно, майже, в останні дні, коли ще  можна було подати свою кандидатуру для участі. Друзі та рідні допомагали оперативно підготуватися: придумати історію, створити та знайти костюм. Для мене дуже важливо було гідно представити свою громаду, бо тут я народилася, навчалася, там живе моя родина, друзі, знайомі. Але, в  результаті, все вийшло,- розповідає Каріна.

- Мені подобається  брати  участь у таких заходах, - продовжує дівчина, - хоча зараз більшу частину мого дня займає навчання, практика, репетиторство, адже я  хочу стати хорошим педагогом. Про те,  я завжди знаходжу час для таких проектів, конкурсів, де, наприклад, можна людям  розповісти про себе, про своє село, прекрасних і чудових людей, які там живуть і працюють. У вільний час виконую сольно пісні, декламую вірші. Такі ініціативи - важливі, бо вони згуртовують, об’єднують людей навколо хороших і спільних ідей, що потрібні нам сьогодні.  

Отож, у нас прекрасна молодь. Всі кажуть, що вона - не така, весь час проводить в комп’ютерах, зловживає Інтернетом і так далі. Різні, звісно, люди є, але в цілому в нас хороші хлопці і дівчата, добрі, креативні, готові до змін. Ця маленька історія - яскраве підтвердження цієї думки.

Лілія Воробйова.

Фото: соціальні мережі

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation11.01.2018
remove_red_eye745 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини