Кубок на приз "Слави праці" - за новим розкладом

Ось і дочекалися ми справжньої весняної погоди, а це означає початок нового футбольного сезону. Його чи не щороку відкриває надзвичайно популярний у майстрів шкіряного м'яча, а особливо - у вболівальників, кубок на приз нашої газети.
На жаль, минулого року не вдалося його організувати через фінансові труднощі, яких, до речі, цьогоріч стало ще більше. Але редакція, заручившись підтримкою голови районної організації ВФСТ "Колос" Івана Кузьмича та новообраного голови Федерації футболу Луцького району, депутата Луцької районної ради Олександра Бляшука, спробувала відродити це змагання.
Минулого четверга представники команд вирішили зробити цей турнір, в якому виявили бажання взяти участь 15 команд, відкритим і провести його за новою формулою.
Чотирнадцять команд із нашого та ще ФК "Мар'янівка" - з Горохівського районів розподілили на п'ять груп: у кожній - по три команди.
На першому етапі в кожній групі вони зіграють між собою в одне коло, після чого буде встановлено рейтинг кожної команди, залежно від кількості здобутих очок, різниці забитих і пропущених м'ячів.
Лідер заліку проходить до наступного етапу - 1/4 фіналу. Решта 14 команд розіграють право змагатися в чвертьфіналі за принципом: 2 місце - 15 місце, 3 місце - 14 місце і так далі.
Представники команд погодили календар, дати і час проведення матчів на груповому етапі:

Група «А»: ФК «Мар’янівка», «Рать» (Ратнів), «Ласка» (Боратин)
1-й тур - 21 квітня (субота)
16:00 «Ласка» (Боратин) – ФК «Мар’янівка»
2-й тур - 22 квітня (неділя)
16:00 ФК «Мар’янівка» – «Рать» (Ратнів)
3-й тур - 28 квітня (субота)
16:00 «Рать» (Ратнів) – «Ласка» (Боратин)

 

Група «Б»: ФК «Шепель», ФК «Піддубці», ФК «Липини»
1-й тур - 21 квітня (субота)
16:00   ФК «Піддубці» – ФК «Липини»
2-й тур - 22 квітня (неділя)
13:00  ФК «Шепель» – ФК «Піддубці»
3-й тур - 28 квітня (субота)
16:00  ФК «Липини» – ФК «Шепель»
 

Група «В»: ФК «Забороль», ФК «Рокині», ФК «Підгайці»
1-й тур - 21 квітня (субота)
16:00  ФК «Рокині» – ФК «Підгайці»
2-й тур - 22 квітня (неділя)
13:00  ФК «Забороль» – ФК «Рокині»
3-й тур - 28 квітня (субота)
16:00  ФК «Підгайці» – ФК «Забороль»

 

Група «Г»: ФК «Гірка Полонка», ФК «Лище», «Вілія» (Коршовець)
1-й тур - 21 квітня (субота)
16:00  ФК «Лище» – «Вілія» (Коршовець)
2-й тур - 22 квітня (неділя)
13:00  ФК «Гірка Полонка» – ФК «Лище»
3-й тур - 28 квітня (субота)
16:00  «Вілія» (Коршовець) – ФК «Гірка Полонка»
 

Група «Д»: «Україна» (Баїв), ФК «Несвіч», ФК «Одеради»
1-й тур - 21 квітня (субота)
16:00  ФК «Несвіч» – ФК «Одеради»
2-й тур - 22 квітня (неділя)
16:00  «Україна» (Баїв) – ФК «Несвіч»  (матч відбудеться в с.Городище-1)
3-й тур - 28 квітня (субота)
16:00  ФК «Одеради» – «Україна» (Баїв)  (матч відбудеться в с.Шепель)
 
1/8 фіналу - 29 квітня (неділя)
1/4 фіналу - 05 травня (субота)
1/2 фіналу - 06 травня (неділя)
ФІНАЛ - 09 травня (середа)

Виняткове право щодо переносу матчів турніру з футболу на призи районної газети «Слава праці» належить Комітету з проведення змагань ФФЛР.

Від редакції: Шановні вболівальники, діліться з нами своїми враженнями, пропозиціями та зауваженнями.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation13.04.2018
remove_red_eye192 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини