Культурний огляд: театральні вихідні в Луцьку.

У суботу, 16 грудня, трагікомедією «Івонна» за п’єсою Вітольда Гомбровича у Палаці культури Луцька своїх поціновувачів і, загалом, волинян, потішить народний аматорський театр-студія Луцького районного будинку культури «ГаРмИдЕр». Уже чотирнадцятий театральний сезон колектив на чолі з режисером Русланою Порицькою цікаво експериментує у різних жанрах лицедійства, обираючи не тільки вітчизняний, а й зарубіжний репертуар, що, нерідко, перегукується з сьогоденням.

 

До слова, віддані прихильники творчості «гармидерівців» мають пам’ятати, що вони 10 років тому, на тій же сцені (тільки тоді народного дому «Просвіта») вже трохи мали змогу «познайомитися» з Івонною, принцесою бургундською.

                                                                          ***

У неділю, 17 грудня, Аматорський театральний колектив Будинку культури мікрорайону «Вересневе» м. Луцька о 15.00 запрошує на прем’єру вистави «На перші гулі» за п’єсою Степана Васильченка. 

Цікаво, що невтомний режисер-постановник і керівник самодіяльної трупи Володимир Ткаченко об’єднав у ній людей різного віку та соціального статусу.

Досить символічно для цієї замітки, що у «ГаРмИдЕру» теж є своя постановка цієї комедії.

Отож, шановні прихильники Мельпомени, ці вихідні для вас не минуть даремно!

Світлана ЗОЗУЛЯ.  

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation12.12.2017
remove_red_eye428 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини