Культурний огляд: унікальний піаніст Любомир МЕЛЬНИК і «Квітка» сучасності Оксана МУХА

Довгоочікувана весна в Луцьку буде багатою на нові концерти тих артистів, яким наша публіка ще не мала змоги аплодувати.

12 квітня у Палаці культури вперше можна буде почути канадського музиканта і композитора українського походження – Любомира Мельника.

Цікаво, що його називають найшвидшим піаністом у світі. Він є автором 120  музичних творів, один із яких – на вірші  Тараса Шевченка. 

Цьогоріч йому має виповнитися 70, а він не втомлюється виступати в різних країнах: Канаді, Швеції, Англії, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, Австралії. Півтора роки тому вперше приїхав з концертами в Україну…

Нині ж Луцьк стане другим містом у його гастрольному турі нашими просторами. Початок концерту – о 19.30.

Квитки онлайн: goo.gl/Gh1epm або у місцях продажу kasa.in.ua.

***

Як все буде добре, 4 травня у Луцьк  завітає українська співачка Оксана Муха. 

Ще у квітні 2011 року у рідному Львові вона здобула  гран-прі  Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. Воістину народна артистка України Ніна Матвієнко сказала тоді, що вона – Квітка –  повернулася до нас із забуття голосом Оксани Мухи.

До слова сьогодні, 4 квітня, виповнюється 65 років від дня народження американської виконавиці українського походження Квітки Цісик. 2018-й є і роком пам’яті для прихильників її таланту, адже минає двадцять літ, як невблаганна хвороба забрала її у Вічність…

Але пісні її живуть і нині, зокрема, завдяки Оксані Мусі, яка незабаром вирушить у концертний тур містами Західної України відбудеться у рамках соціально-культурного проекту «Дякую тобі , Квітко!». 

Отож, запрошуємо вас на концерт «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ».

 Місце зустрічі – Палац культури. Початок заходу – о 19.00

Квитки – у касі Драмтеатру та за тел.: 050 51 72 312 і  на https://kasa.in.ua/ .

Огляд підготувала Світлана ЗОЗУЛЯ.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation04.04.2018
remove_red_eye387 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини