Любов Савчук: «Частіше кажіть вашим дітям, що ви їх любите».

Повторюючись в кільканадцятий раз, варто зауважити, що в нашому районі є багато цікавих людей. Їх думки варті нашої з вами уваги. Отож, про дітей, розвиток дошкільної освіти в Липинському  садочку, а ще - про  захоплення, ювілей та багато цікавих речей  -  наше спілкування із завідуючою цим закладом  Любов’ю Савчук.

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ ПРО ЛИПИНСЬКИЙ САДОЧОК - ТУТ

 Шановна Любов Євгеніївно, щиро вітаємо вас із ювілеєм! Наша команда бажає вам здоров’я,  добробуту та хорошого настрою. Що для вас означає ця дата? Ви любите свою роботу?

- Це  для мене - просто цифра, в голові є ще так багато думок та ідей і чимало цікавих планів. Правда, вже багато пережито, переосмислено, зроблено. Так,я люблю свою роботу. Зауважу: я прийшла працювати в Липинський садочок у далекому 1986 році, відтак   в нашому  дошкільному закладі вже працюю тридцять один рік. На початку двохтисячного року я стала керівником цього закладу. Знаєте, не просто було працювати у 90 – ті роки, коли не було за що платити зарплату. Але, попри все, у Липинах садочок працював, нашому сільському голові вдалося зберегти його, це в той час, коли  навколо дошкільні заклади масово зачинялися. То вже потім, коли ситуація  трохи почала налагоджуватися, ми розпочали відкривати нові групи, збільшувати штат.

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ ПРО ЛИПИНСЬКИЙ САДОЧОК - ТУТ

Сьогодні у нас - один із найкращих у районі. Скрізь - новий сучасний ремонт, тепло, затишно, зручні меблі, які ми постійно оновлюємо. Нещодавно перекрили дах, встановили нові дитячі криті майданчики, планується утеплення фасаду. Є різні гуртки для дітей. У нас батьки не збирають грошей на ремонт та інші речі. Тільки платять за харчування, передбачену законом частку. Сільський голова Богдан Гусак та депутатський корпус роблять усе, аби нашим дітям було зручно та комфортно навчатися у садочку. 

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ ПРО ЛИПИНСЬКИЙ САДОЧОК - ТУТ

- Що думаєте про ідею міських депутатів брати гроші за навчання сільських діток, що відвідують міські садочки?

-У своїй роботі я завжди керуюся Законом, де, до речі, не вказано, де хто має навчатися. У нашому селі є діти, які відвідують міські дошкільні заклади, проте, у нашому садочку виховуються також міські дітки. Це, мабуть, так географічно склалося, що деякі батьки віддають своїх дітей у міські садочки і, навпаки, адже ми знаходимося біля Луцька. Тому такі ситуації ви..икають. Але наш сільський голова, депутати й усі ми робимо усе, аби наш садочок був - найкращим, щоб усі наші діти навчалися тільки у нас!

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ ПРО ЛИПИНСЬКИЙ САДОЧОК - ТУТ

- Як ви проводите вільний від роботи час?

- Свій вільний час, якого в мене, до слова, не так багато, я намагаюся проводити із рідними та близькими мені людьми: з дітьми  та онуками.  Окрім цього, в‘яжу  та вишиваю для свого задоволення. А ще – я обожнюю подорожувати. Раніше  втілювати цю мрію було складно, адже діти, їх навчання, робота та різні життєві клопоти й справи, їх вирішення займали майже весь мій вільний час. Але зараз у мене з’явилася хороша можливість реалізувати свою мрію, бо діти вже виросли, в них є свої родини, а я маю вільний час для того, щоб мандрувати. Надовго в моїй пам’яті залишаться поїздки  Європою.  Вони  дали мені можливість краще пізнати й зрозуміти європейські цінності, культуру, побачити на власні очі прекрасні архітектурні пам’ятки, древні міста, музеї. Є ще багато місць, які я хотіла б відвідати.

- Зважаючи на ваш поважний педагогічний досвід у роботі із дітьми, що можете порадити батькам?

- Найперша і найголовніша порада – це  просто любити своїх дітей, частіше їм про це казати, бо ніщо в світі не замінить дитині батьківської любові, ніякі подарунки, гаджети чи гроші. Ще дуже важливо  постійно спілкуватися з своєю малечею. Для цього приділяти їй кожну вільну хвилину вашого часу. А ще вкрай важливо: потрібно в пориві емоцій не кричати на дитину, а пояснювати, що добре, а що  - погано. Як на мене - це головні поради, про які усі батьки знають, але в життєвій метушні часто забувають про них.

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ ПРО ЛИПИНСЬКИЙ САДОЧОК - ТУТ

- Яка, на вашу думку, найбільша цінність у житті?

- Звичайно, найбільша цінність у житті – це родина. У мене - чудова родина: три сини, двоє онуків, яких я обожнюю. Саме вони та ще багато моїх друзів, колег влаштували для мене справжнє свято, подарувавши багато хороших емоцій. Знаєте, у мене в родині є хороша традиція: свій день народження ми з моєю  сестрою святкуємо разом усіма родинами, адже ми народилися в один день, правда, з різницею в чотири роки. Ось так (усміхається)…

Лілія ВОРОБЙОВА.

Фото автора.

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ ПРО ЛИПИНСЬКИЙ САДОЧОК - ТУТ

P.S Більше фотографій шукайте у розділі ФОТОГАЛЕРЕЯ, натиснувши нижче позначку з фотоапаратом!!!! 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation23.11.2017
remove_red_eye379 camera_alt32
Залиште свій коментар
check
Топ-новини