Лист подяки і вітальна листівка Володимиру Демчуку

Окрасою людської душі є простота. З людиною, якій притаманна така риса, легко спілкуватися, вона не величається. Така людина здатна щиро поспівчувати, допомогти в біді, у щасливі хвилини разом порадіти.

Саме такою Людиною з великої букви для нас є Володимир Миколайович ДЕМЧУК, багаторічний голова Луцької районної державної адміністрації.

Саме завдяки його щедрій душ і небайдужому серцю ми переконалися, що рятувати життя можуть не тільки лікарі.

Ми вдячні Володимиру Миколайовичу за те, що він нам допоміг у скрутний час, коли 11 років тому народилася наша донечка Алінка і їй потрібна була термінова допомога. Дії нашого спасителя були миттєві і ми тепер маємо можливість бачити як наша Аліна росте здоровою і щасливою, спостерігати за її успіхами у школі.

19 листопада дорога нам людина святкує день народження. Шановний Володимире Миколайовичу, сердечно вітаємо Вас з святом, яке і для нас стало особливим, бо хочеться висловити вам найсокровенніші вітання і побажання. Нехай ваше життя буде світлим і щедрим як цьогорічна осінь, хай радує вас міцне здоров’я, ніколи не покидає гарний настрій, оточує родинне щастя та благополуччя!

Зі щирою повагою - сім’я СЕМЕНЮКІВ, 

з безмежною вдячністю – Аліна СЕМЕНЮК. 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation18.11.2018
remove_red_eye654 camera_alt0
Жар-птиця 19.11.2018 13:43
Володимир Демчук довгий час вболівав за всебічний розвиток не працівників РДА, а й "Слави праці" як районної газети. Думаю, цього у нього варто повчитися теперішньому молодому очільнику тієї ж РДА.
Друзі 19.11.2018 21:27
Володимире Миколайовичу, вітаємо! Нехай літа ваші будуть життєдайними і плодоносними! З роси і води вам! Ваші друзі!
Залиште свій коментар
check
Топ-новини