Музейники помилувалися «островом кохання»  і відчули велич «базальтових стовпів»

 

Історико-краєзнавча конференція, присвячена 120-річчю музейної справи на Рівненщині подарувала її учасникам не тільки нові знання, а й враження від мальовничих куточків цього краю.

Невтомний колектив Рівненського обласного краєзнавчого музею, директором якого є Олександр Булига, організував не тільки пленарне засідання у свої стінах, а й повіз учасників з усієї Великої Волині у мандри Костопільщиною.

Символічно, що вони розпочалися з відвідин Костопільського районного краєзнавчого музею, директором якого вже  24 роки  працює Анатолій Вакулка, який і провів у рідних стінах ознайомчу екскурсію. Згодом він став для своїх колег-музейників гідом у подальшій мандрівці до легендарних «базальтових стовпів» і романтичного «острова кохання».

Героїчні ж сторінки нашої історії усі пригадали в урочищі Гутвин Костопільського району, де поблизу села Малий Стидин 2002 року було споруджено пам’ятний знак на честь 60-річчя створення УПА. 

Своєрідною ж науково-природничою кодою конференції стали відвідини «Музею лісу» Костополя. Знаково, що саме тут учасники заходу зустріли… молодят. 

Отож, у музейної справи на Рівненщині є не тільки славне минуле, сучасне, але й, що найголовніше, – майбутнє!

Світлана ЗОЗУЛЯ. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation18.10.2016
remove_red_eye427 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини