На прийом до лікаря - по телефону та через Інтернет

З 1 лютого тут запроваджено попередній запис пацієнтів до лікарів з метою зменшення затрат часу населення на їх відвідування. 

-Якщо хворий запишеться на прийом на певний час, то йому не доведеться стояти в черзі, адже він буде прийнятий саме в цю годину, - каже завідувач поліклінічного відділення лікарні Іван Герасимчук. – Поліклініка вже комп’ютеризована, інформація з реєстратури йде прямо на комп’ютер лікаря, тобто, він бачить, скільки пацієнтів і на котру годину має прийняти в той чи інший день.   

Заходимо до терапевта Юрія Левчука. Він на моніторі під своїм прізвищем показує мені кількість хворих, записаних на прийом сьогодні. Розповідає, що тепер лікареві на комп’ютері також видно історії хвороби пацієнтів. 

Пройшовши другим поверхом поліклініки, на всіх кабінетах вузьких спеціалістів побачила оголошення «Пацієнти, які зробили попередній запис до лікаря, приймаються згідно встановленого часу». 

У реєстратурі оператор Зоя Карпюк розказує, що люди в основному записуються на наступний прийом того ж дня, коли виходять від лікаря. Але є й такі, котрі заздалегідь подбали про візит до медиків. «Маємо два попередні записи до гінеколога. Один - на 20 лютого, другий - на  21. Сьогодні жіночка з Полонки записувалася на завтра до хірурга. Сказала, що після операції, то треба на перев’язку, а чекати довго своєї черги під дверима лікарського кабінету – важко», - після перегляду інформації, що видає комп’ютер, повідомляє мені пані Зоя.

Наразі ведеться попередній запис пацієнтів у реєстратурі поліклініки, або це можна зробити, не виходячи з дому, зателефонувавши на номер: 25-15-58. Як сказав головний лікар ЦРЛ Сергій Коновал, тут також розглядають можливість записатися на прийом до лікаря через Інтернет.

Ірина РЕПЕТУХА.

Фото автора.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation13.02.2018
remove_red_eye3492 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини