На Святий вечір – золотий ювілей!

Сьогодні – особливий Свят-вечір для завідувачки дошкільним закладом села Романів Любові САПИГИ (на фото) та її дружньої великої родини. 50 років тому, шостого січня 1968 року, із появою на небосхилі надвечірньої зірки, у Ніни та Степана Хвесиків, жителів Любешівщини, народилася донечка Люба. Цього ж дня її мамі виповнилося 25.

На той час у подружжя вже підростало три синочки, і ось появилася на світ дівчинка, бажана і любима. Саме вона стане гарною помічницею для мами, коли ще щасливий лелека принесе сім’ї три доньки. Батьківська оселя для Любові Степанівни – це неймовірно щасливі роки, які купалися у материнській ніжності, батьківському теплі, роки, де всі семеро дітей –  Микола, Григорій, Михайло, ЛЮБА (золота серединка), Віра, Тетяна, Світлана - вчилися у батьків взаємної поваги та підтримки.

Бігли роки, поспішали, за чимось шкодували, чомусь раділи, не стояли на місці і не зогледілася дівчина, як закінчила восьмирічку і обрала Луцьке педагогічне училище, дошкільний відділ. Доля напророкувала Любові бути романівською невісткою, бо, приїжджаючи з «студентським десантом» у місцевий колгосп на сільськогосподарські роботи, познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Михайлом. Одружилися і з 1988 року тут проживає та працює у дитячому садку: спочатку – вихователем, а з 2001 – завідувачкою.

-Отож, Романів – головна частина вашого життя…

-Тут я уже 30 років. Місцеві жителі стали для мене рідними, тут відчувається проста сільська щирість, доброта, готовність кожного допомогти, порадити, немає байдужості, як то буває: «Моя хата скраю і я нічого не знаю». Тут народилися наші діти – донька Вікторія та син Тарас. Радіємо маленькому внучкові Максимільяну, який є нашою найбільшою радістю. Дякую долі за прожиті тут роки.

- Напевно, на цьогорічне свято збереться вся велика ваша родина за святковим столом…

- Цього чекаємо всі. Хотілося б, щоб стежини моїх братів і сестер зійшлися до нашого найсвятішого оберегу – материнського. Об’єднаємо наші ювілеї. Будемо, в першу чергу, вітати з 75-річчям маму, бабусю і прабабусю, нашу мудру і любиму берегиню домашнього затишку. А любимо ми її всі: діти, 16 онуків і 6 правнуків.

Із ЗОЛОТИМ ювілеєм вас, шановна Любов Степанівно!

Ніна КОСТРУБА.  Фото автора.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation06.01.2018
remove_red_eye868 camera_alt0
Любов 06.01.2018 13:31
Дякую!!!
Залиште свій коментар
check
Топ-новини