Надзвичайний стан в енергетиці: на Волині не працюватимуть держустанови, школи та ДНЗ.

Україна  виграла у Стокгольмі суд у справі проти Газпрому, відтак російський «газовий гігант» має сплатити Нафтогазу близько 2,56 млрд дол., з урахуванням остаточного розрахунку за газ, поставлений в 2014 та 2015 роках. 

У відповідь на це,  Росія понизила тиск на вході у газотранспортну систему України та зменшила поставки газу. 1 березня 2018 року, РНБО прийняло рішення про введення надзвичайного стану в галузі енергетики країни.

 Відтак буде скорочено робочий день та призупинено роботу навчальних закладів до 7 березня 2018 року, так вирішили під час позапланового засідання антикризового штабу області, що відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 2 березня 2018 року. Таким чином на Волині планують зменшити споживання газу у зв’язку з введенням надзвичайного стану в галузі енергетики країни. Про це повідомляється на сайті Луцької РДА з посиланням Волинську ОДА.

Відтак, комісія вирішила з 2 березня 2018 року призупинити навчання у закладах професійної технічної, вищої та загальної середньої освіти до 7-го березня 2018 року включно. Окрім цього, з 3 по 7 березня призупинять роботу заклади дошкільної освіти.

На цей же період для органів місцевого самовряування, державних організацій та установ вирішено ввести обмежений режим роботи, який триватиме з 9.00 до 16.00 години. Окрім цього, завтра, 3 березня 2018 року, відмінено робочий день. Відпрацювання 9 березня 2018 року перенесли на травень місяць.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation02.03.2018
remove_red_eye229 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини