Не намагайтеся проникнути на територію військових об’єктів!

ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ “ЗАХІД”  ДО МЕШКАНЦІВ МІСТ І СЕЛИЩ, ЩО РОЗТАШОВАНІ В ЗОНАХ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН З'ЄДНАННЯ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЗОКРЕМА У ЛУЦЬКУ

Шановні краяни! Останнім часом побільшало кількість випадків затримання оперативно-черговою службою військових частин цивільних осіб, які намагалися проникнути на територію режимних військових об’єктів Повітряних Сил Збройних Сил України, що розташовані у різних військових гарнізонах.
Командування з’єднання звертається до кожного з проханням бути уважними та утримуватись від спроб випадкового чи навмисного проникнення на території військових частин. Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами, адже у зв’язку з постійними намаганнями антидержавних сил вчиняти провокації біля військових об’єктів, військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.
Також наголошуємо, що використання безпілотних літальних апаратів - різного виду дронів над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами будуть вважатися порушенням, прирівняним до спроби проникненням на територію військового об’єкта. Тож будуть збиватися без попереджень над об’єктами або на підльоті до них. Особи, причетні до таких інцидентів, будуть затримані та притягнуті до відповідальності згідно з законодавством України.
Звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти керівний склад повітряного командування “Захід”, правоохоронні органи: Службу безпеки України, Національну поліцію про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військових частин.
Телефони гарячої лінії:
(0322) 2-35-66-99 черговий повітряного командування “Захід”;
(0332) 24-22-10 – черговий,  (0332) 24-40-25 – телефон довіри Служби безпеки України у Волинській області.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation05.05.2017
remove_red_eye162 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини