Новорічне бліц-опитування: мрії та спогади жителів Луцького району.

У святкові дні ми продовжуємо розпитувати наших читачів про те, що відбулося в їхньому житті протягом 2017 року, та з якими сподіваннями вони входять у наступну 365-денку. Зокрема, було запропоновано дати відповідь на такі питання:

1. Яка була найприємніша подія в році, що минув?

2. Чого Ви очікуєте від 2018 року?

Тетяна РИМАР, жителька села Полонка: 

1. Впевненим кроком іде до завершення 2017 рік… Для когось рік Вогняного півня був нелегким, для когось навпаки – приносив у життя радість та приємні турботи. Особисто для нас із чоловіком Миколою цей рік був особливим, тому що у нашій родині з’явилося щастя на ім’я – Дмитрик. 

Дар материнства – це щедрий дарунок Бога для жінки, і я дякую Всевишньому за нашого синочка, який є нашою радістю, щастям і великою гордістю. Рік минає і залишає за собою спогади про ласкаву усмішку синочка, появу зубчиків, його перші кроки і, звичайно, сказане перше слово – мама.

2. Зовсім скоро нас чекають новорічно-різдвяні дива. Хочу щиро вірити у те, що нарешті закінчиться війна і настане довгоочікуваний мир. Мрію про те, що світ стане кращим, а люди будуть добрішими. Вірю у те, що життя стане комфортнішим, а українці будуть жити по-європейськи. Нехай у кожному домі панують добро та затишок, а рік Жовтого Земляного собаки стане провісником хороших новин, добрих справ та закінченням війни на сході України.

Ігор ПАВЛОВИЧ, генеральний директор  ТзОВ «Україна-Баїв»:

1. Всього за кілька днів до кожного у двері постукає Новий 2018 рік. Його кроки відчуваються у передсвятковій метушні, у яскравому оздобленні вулиць, а ще в усвідомленні зробленого за рік, що минає. І так хочеться підійти до святкових днів із гарним настроєм, ялинкою, з відчуттям виконаного обов’язку у всіх намічених планах. Перебираю у пам’яті прожиті буденні та святкові дні року, що відходить: не хочеться дуже нарікати на нього, але й радості великої також не відчуваю. У господарських справах було чому як порадіти, так і пережити не зовсім веселі дні. Звичайно, планували багато, передбачали результати, але природна стихія завдала нам неабияких втрат. Я вдячний своєму колективу, що працівники мене підтримують і ніколи не втрачають оптимізму. Що стосується домашнього затишку, то вдячний долі за підтримку рідних, прекрасних дітей, якими, дійсно, горджуся.   

2. Що стосується року 2018, то як і кожен українець, в першу чергу, чекаю мудрості від наших керівників вищих інстанцій та довгоочікуваного миру. Відчуваючи це – найсокровенніше людське благо, робота за нами не забариться, бо люди у нас - трудолюбиві і труднощів не бояться.

Підготувала Ніна КОСТРУБА.  

Руслана ФУРМАН, бібліотекар села Боратин:

1. 2017 рік запам'ятався більше подіями у професійному плані: це - участь у Школі молодого бібліотекаря, створення Боратинської ОТГ, у особистому житті - поїздка на море. 

2. У Новому році хочеться, щоб війна у країні закінчилася і щоб усі рідні були здорові.

Світлана ЛУЦЮК, жителька села Баїв:

1. Рік, що минає, для мене особисто був доброзичливим у всіх відношеннях. Разом із цим не отримала від нього найочікуванішого: закінчення війни, стабілізації та покращення життя в Україні. Цей рік приніс несподіваний подарунок - пристрасть до малювання. Це заняття мене окрилює, зцілює і надає наснаги. А ще в цьому році відновилась дружба з багатьма старими друзями і з’явились нові хороші друзі. Щиро вдячна за все тобі, 2017 рік!

2. Перш за все, очікую миру і спокою на нашій багатостраждальній землі. В особистому житті стараюсь не планувати, тому, що вчуся жити у відсіку (рамках) сьогоднішнього дня. Нездійснені плани боляче травмують. Буду докладати зусиль робити життя і оточуючий світ добрішим, світлішим і яскравішим!

Валентин ЛЮПА, житель міста Луцьк.

1. Особливих вражень нема. Онуки ростуть разом із цінами та курсом долара. Гадав, що виростуть пенсії, але розчарував уряд разом зі своїми реформами. Як на мене, то забагато розмов про досягнення. Ніхто не відає, який прилад їх фіксує.

2. Очікувань особливих не буде. Надіюсь на свої мізки та руки. Порадію, якщо знайду себе у списку на покращення.

Алла РЕВУЦЬКА, депутат Торчинської селищної ради:

1. Рік, що минає, подарував мені багато позитивних моментів. Ми разом із активними батьками нашої округи змогли замінити паркан на нашому дитячому майданчику. Тепер діткам безпечніше там перебувати, та й на вигляд наш майданчик став яскраво-різнокольоровий. Завдяки сприянню селищного голови Торчина Юрія Кревського, вдалося ліквідувати стихійне сміттєзвалище в районі цегельного заводу. І, до речі, жителі будинку посадили там дерева і смітника більше немає.

Щодо змін в особистому житті: в цьому році я ближче познайомилася з чудовим колективом Торчинської загальноосвітньої школи - стала його частинкою. Також мій син цьогоріч став студентом Шацького лісотехнічного коледжу.

2. Щодо планів та очікувань від року наступаючого: нас чекають суттєві зміни - в перспективі створення об'єднаної громади з центром у Торчині. Хочу, щоб ці зміни принесли позитив у наше життя, щоб на чолі ОТГ була достойна людина. Але найбільше хочу, щоб в Україні запанував мир. Хорошого всім настрою, позитивних емоцій, здоров'я, радості та достатку в Новому 2018 році! Я впевнена - все у нас буде добре!

Підготувала Юлія АНТОНЮК.

Володимир Шегедин, голова фермерського господарства «Шегедин», селище Торчин:

1. У професійному плані 2017 рік запам’ятається мені створенням власного фермерського господарства. Це відбулося 23 березня. Не буду казати, що починати - легко, але є свої переваги в самостійному господарюванні. Сам планую свої дії і сам несу за них відповідальність. Щодо особистого, то дуже порадували успіхами діти. Старший син Максим, навчаючись на хімічному факультеті Львівського національного університету, зайняв третє місце на захисті студентських наукових робіт в місті Дніпро, та друге місце – на алогічному захисті в Києві. Син Андрій, до речі, також - студент цього університету, але – юридичного факультету, як випускник Школи німецького права, що діє на базі вузу, влітку проходив стажування в Німеччині. 

2. Найголовніше, щоб нарешті закінчилася ця безглузда, нікому не-потрібна війна на Сході. Це стало б найкращим подарунком в наступному році. Хочеться також якихось позитивних змін в українському законодавстві. А ще - щоб наша газета «Слава праці», яку із задоволенням читаю і в друкованому варіанті, і в електронному – на сайті, ніколи не зникла з інформаційного простору.

Наталія Бугай, поетеса, народна майстриня, село Боратин:

1. Такою подією є видання ще однієї моєї авторської книжки. Це - поетична збірка для дітей «Сонячні історії». Виходу її в світ я чекала дуже довго. Світлою подією в творчій діяльності став «золотий» ювілей літературно-мистецької студії «Зорі над Стиром», членом якої я є вже понад чотири роки. А в особистому житті приємними враженнями запам’ятався відпочинок на Азовському морі.  

2. Видати наступну свою дитячу книжку – музично-поетичну збірку, і щоб у новому році здійснилися всі задуми й бажання.

Підготувала Ірина РЕПЕТУХА.

Фото: соціальні мережі, архів редакції.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation03.01.2018
remove_red_eye507 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини