Одеради: відзначили 10-ліття храму

З нагоди ювілею освяти церкви Архістратига Михаїла у селі Одеради Луцького районного деканату митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію. Повідомляє Волинська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Із владикою служили декан протоієрей Володимир Присяжнюк, настоятель парафії протоієрей Юрій Хлопецький, який під час відправи отримав чергову священичу нагороду та інше місцеве духовенство. 

Привітавши усіх зі святом, керуючий єпархією наголосив на радості людини, яка живе неподалік від дому Божого. Високопреосвященний зазначив, що навіть проходячи повз місце, наповнене благодаттю Святого Духа, душа радіє. Це в нас говорить внутрішнє бажання жити із Христом.

На жаль, багато християн приходить у церкву лише через біду, а до Господа потрібно йти не лише в скорботі, а й ділитися з Ним душевної радістю. Сьогодні ж належить особливо радіти, що Господь сподобив нас прийти у цей світ і стати свідками та учасниками будівництва свого Божого дому, - пояснив митрополит Михаїл.

Під час Служби співало три хори: хор луцького кафедрального собору Святої Трійці «Богоспів», який уже багато років очолює отець Юрій, хор місцевий, а також парафії Апостола Йоана Богослова села Сьомаки.

На завершення Богослужіння владика вручив благословенні грамоти активним парафіянам.

Раніше в Одерадах ніколи не було храму. Церкву Архістратига Михаїла було засновано 1999 року. Поки її будували, громада збиралася на спільну молитву у пристосованому приміщенні. 20 жовтня 2007 року тоді ще єпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив новий Божий дім цієї парафії.

Світлини інформаційної служби єпархії.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation27.11.2017
remove_red_eye282 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини