Оксана Глушко з Сирників стала «срібним» завклубом.

Символічно, що саме у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, 9 листопада, відбувся фінал конкурсу професійної майстерності серед творчих працівників сільських клубних установ "Мій край – моя земля".

Знаково, що друге місце під час цього мистецького змагання виборола наша землячка, постійна читачка «Слави праці» в друкованому та електронному форматах і авторка матеріалів Оксана Глушко – завідувач клубу села Сирники (нині – Княгининівської об’єднаної територіальної громади). До слова, «срібло» вона розділила зі своєю колегою з Ковельщини – Оленою Місюрою.

Так вирішило професійне журі на чолі з відомим представником Луцького району – директором і художнім керівником Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України "Колос", народним артистом України Олександром Огородніком.  

До слова, наша Оксана, як і решта переможців, отримала не тільки диплом управління культури Волинської облдержадміністрації, а й грошову винагороду. Загалом, усім учасникам конкурсу подарували українські книги.  

Світлана ЗОЗУЛЯ.

Фото – з сайту організаторів.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation14.11.2017
remove_red_eye718 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини