Олег Ляшко: «Я працюю, щоб не дати жодній владі забути про ветеранів»!

Лідер Радикальної партії  17 жовтня  відвідав Луцький геріатричний пансіонат – соціальний заклад, куди не дуже поспішають представники влади.  Але саме тутешніх ветеранів - людей з непростими долями - дуже шанує цей відомий український політик.   Олега Ляшка супроводжували однопартійці: народні депутати України  Андрій Лозовий та Сергій Скуратовський, керівник Волинської територіальної організації  Радикальної  партії   Володимир Кравценюк та керівник фракції РПЛ у Волиньоблраді  Юрій Ройко.

Варто зазначити, що вже не перший рік допомагає Луцькому геріатричному пансіонату волинська команда Радикальної партії. Для потреб закладу милосердя з обласного бюджету за два роки було виділено 800 тисяч гривень.  Це сталося після того, як тут побували керівник РПЛ на Волині  Володимир Кравценюк та голова фракції РПЛ у Волиньоблраді Юрій Ройко та побачили, що за 34 роки тут ніхто не дав жодної копійки на вирішення наболілих соціальних проблем. Зокрема, за підтримки волинської команди РПЛ, у закладі відремонтували пральню та харчоблок, які Лідер радикалів оглянув під час візиту. 

       Я – ваш голос у парламенті.. 

- Для нас дуже важливо, аби ви працювали в хороших умовах, а ветерани мали достойну підтримку і гідно зустрічали старість», - звернувся Олег Ляшко до працівників пансіонату. Директор геріатричного пансіонату Алла Гнатюк, яка супроводжувала поважного київського гостя, відразу  наголосила, що потребує утеплення корпус закладу, де мешкають лежачі хворі та візочники.  Загалом, в приміщенні близько 50 кімнат, де проживає понад сотня волинян. На роботи необхідно відшукати 3 мільйони гривень. 

Олег Ляшко пообіцяв сприяти у вирішенні цього питання і домогтися виділення коштів за рахунок соцеконому. Справа лише - за підготовкою документів.

Політик подякував колективу за роботу, бо, щоб працювати у таких умовах, зазначив, піклуватися про ветеранів, треба мати велике серце. Озвучив й ряд вимог до влади, наголосивши, що не дозволить їй залазити до кишень українців, а буде робити усе, щоб виділялись кошти на ліки, знизили комунальні тарифи, переглянули пенсії і підвищили заробітні плати. 

Важливо, що команда  Радикальної партії у Верховній Раді вимагає при внесенні змін до держбюджету закласти «мінімалку» у 6 тисяч гривень, а не 3 тисячі. Якщо зросте мінімальна заробітна плата, підвищиться і пенсія. Несправедливо, коли люди працюють усе життя, а у підсумку отримують лише 1500 гривень, вважає Олег Ляшко.

Місія нашої команди – відбудувати Україну 

- Мені важливо, щоб роботяги за свою роботу отримували достойну зарплату. Не кажу, що це багато, але краще, ніж 3200 гривень. Я хочу, щоб наші діти в Україні працювали, а не їхали за кордон у пошуках кращої долі, - відзначив Лідер Радикальної партії.

- Про людей праці забули. Кожен хоче бути президентом, депутатом чи міністром. Мої головні завдання - повернути молодь із заробітків, щоб в Україні підвищили зарплати і пенсії, навести порядок в країні, створення нових робочих місць. Ні один інвестор не вкладе тут гроші, коли буде анархія і безлад, - наголосив він.

Такого щирого спілкування, такої атмосфери радості і людяності в Луцькому геріатричному пансіонаті не було давно. Політик особисто спілкувався з місцевими жителями на візочках, щиро тиснув руку і бажав доброго здоров’я.  А жінок обдарував трояндами. 

- Ви для мене - на першому плані. От, коли у вас був майбутній Президент? Ніколи! Ляшко - перший! - жартував політик. 

З простими, але щирими словами подяки підходили до народного депутата і мешканці пансіонату. Просили автограф на календарі чи просто дякували за турботу. Олег Ляшко щиро спілкувався з усіма і був дуже зворушений цим  виявом вдячності зі сторони його активних шанувальників. 

- Моя політика, - відновлення України, як сильної держави, - сказав Олег Ляшко. - Я добиватимуся, щоб заборонити ввозити імпортну продукцію, можемо виробляти все необхідне у себе. Нам не треба буде ніяких кредитів МВФ, якщо відновимо економіку. 

Прощаючись, Лідер Радикальної партії запевнює, що наступна гарна справа його команди – це утеплення корпусу Луцького геріатричного пансіонату. 

- Ці старенькі люди дуже чутливі до холоду. Їм має бути тепліше не тільки на серці, але й в побуті.  Адже ми теж будемо такими. Старість нікого не обминає. Разом  подбаємо за вас», - зазначив високий київський гість.

Юлія БЕРЕЗИНСЬКА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation18.10.2018
remove_red_eye280 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини