Осінній вернісаж Світлани Луцюк

«Прозорий осені серпанок» - під такою назвою у приміщенні Волинської  обласної універсальної наукової бібліотеки  імені Олени Пчілки вчорашнього вересневого дня уже вдруге (перша – минулого року, також у вересні) відбулася виставка картин нашої творчої землячки, жительки села Баїв – Світлани ЛУЦЮК. Вона зібрала десятки людей, поціновувачів художнього таланту Світлани Мефодіївни, близьких їй по духу, справжніх друзів. 

Цього разу на виставці були представлені понад 50 картин художниці, які різнокольоровою палітрою осінніх пейзажів захоплювали учасників цього цікавого заходу.   Лише другий рік , як творче натхнення з Божого благословення  заполонило душу і серце цієї прекрасної жінки, щирої душею, не обділеної людською добротою. Де ж черпає вона теми для простих композицій і, водночас, таких загадкових і втаємничених? Звичайно, з повсякденного життя, з тої насиченої різнокольоровими барвами природи, де її рідний край, батьківська оселя, де цвітуть мамині чорнобривці і дитячим щебетом повниться батьківська оселя…

Миті тої урочистості не могли залишити байдужими нікого, хто був присутній на святі. Вітали пані Світлану не тільки з виставкою її другого творчого «дитяти», але й із днем народження авторки, яке вона відзначила напередодні. Отож, вдячністю були сповнені слова Світлани Мефодіївни організаторам виставки, зокрема керівництву бібліотеки, рідним і друзям, учнівському колективу із Баєва, де навчається її син Арсен, всім, хто прийшов і підтримав.

Виставка буде тривати впродовж двох місяців. Тому, хто хоче відчути душевний спокій, поринути у загадковий світ кольорових гам, відпочити душею і серцем, завітайте до бібліотеки.

Ніна КОСТРУБА. Фото Юлії АНТОНЮК.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation27.09.2018
remove_red_eye661 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини