Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2018 року

З цього приводу в Луцькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Волинської області минулого тижня відбувся брифінг начальника управління Тамари КОЗАЧУК. Тема заходу: «Про автоматизований перерахунок пенсій з першого квітня 2018 року, згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Разом із тим, для усвідомлених пенсіонерів це – не новина. Адже такий стандартний перерахунок працюючим пенсіонерам проводиться ще з 2004 року і передбачений для цієї категорії пенсіонерів кожні два роки. Відмінність лише в тому, що колись перерахунок здійснювався за заявою людини кожні два роки, то тепер – автоматично.

Тамара Іванівна зазначила, що такий перерахунок стосується тих пенсіонерів, які станом на перше березня 2018 року набули додаткового страхового стажу 24 місяці, тобто два роки. Вона також озвучила, що на перше квітня перерахунки пенсій проведено 15598 пенсіонерам або 24,5 відсотка загальної чисельності одержувачів пенсій. В результаті потреба на виплату пенсій зросла на 499,2 тисячі гривень і склала у квітні 2018 року 146889,60 тисячі гривень.

Про автоматичний перерахунок пенсій можна також дізнатися, скориставшись веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду.

У брифінгу брали участь: начальник відділу обслуговування громадян Наталія Гузь, завідувач сектору забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного відділу Оксана Гайдучик, начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Тетяна Коллер.

Детальніше про перерахунок – на шпальтах газети.

Ніна КОСТРУБА.

Фото автора.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation14.05.2018
remove_red_eye701 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини