Пісенна сповідь Світлани Бояркевич.

МОЛЮСЬ НА ЧУЖИНІ ЗА УКРАЇНУ», -під такою назвою третього  грудня в Палаці культури міста Луцьк відбувся благодійний творчий вечір нашої талановитої землячки Світлани Бояркевич.

Повернулася вона на рідну волинську землю через 17 років, сповнених болю і переживань, тужливої розлуки за батьківським краєм. Болючі спогади не полишають її душу, адже не з добра вона покинула дорогі серцю місця. Як сказала, поїхала на один рік в Іспанію, щоб заробити кошти, а залишилася на десятиліття, спізнаючи по вінця непросту долю заробітчанки. «Бо, щоб заробити, треба було добре потрудитися, за так там гроші ніхто не платить», - каже вона.

Сьогодні Світлана Бояркевич – сповнена творчої наснаги, талановита волинянка, яка родом із Горохівщини, несе свої пісенні дарунки не тільки за кордоном, але й на рідній батьківській землі. У її піснях і віршах – щемлива ностальгія за стежинами дитинства на дорогій серцю землі, всі свої почуття вона передає у поетичних рядках, виливаючи їх у пісенних композиціях.

Не одній творчій особистості пані Світлана стала подругою, сестрою, наставницею. Вдячністю звучали слова з уст Заслуженої артистки України Алли Опейди, з якою їх поєднують багаторічні творчі зв’язки. А талановита наша співачка Галина Конах назвала Світлану Бояркевич своєю хресною мамою, бо саме з піснею, яку написала поетеса і співачка, Галина пішла у пісенний світ.

 

У благодійному творчому вечорі, що професійно підготував режисер-постановник, Заслужений діяч мистецтв України, вихідець із села Липини Луцького району Віталій Іваницький, з яким Світлану Бояркевич поєднують роки творчої праці, брали участь волинські артисти – Анатолій Говорадло із гурту «Світязь», Ольга Добрянська, хоровий колектив із Горохова, хореографічні колективи із луцьких шкіл.

Не байдуже її серце до трагічних подій, що третій рік гіркими сльозами омивають України. Як може, вона старається внести вклад своєю волонтерською допомогою. Отож, кошти, виручені під час благодійного концерту, співачка передає на будівництво храму у Волновасі.     

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation04.12.2017
remove_red_eye602 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини