Пішов у футбол не пропустити гол

Зараз у всіх на слуху – чемпіонат світу з чи не наймасовішого виду спорту в усьому світі – футболу.  І хоч місце його проведення викликає чимало дискусій, чи реальних, а чи й віртуальних, але справжні фанати цього виду спорту, попри все, не змішують його з політикою. Такої ж думки дотримується і молодий гравець ФК «Забороль» - воротар Петро ПЕТРОВ (на фото). До слова, по батькові він – Петрович. Хоча народився не 12 липня, а 12 грудня.

Копанку (так ще в народі називають «гру мільйонів» - авт.) мій співрозмовник полюбив ще змалечку. І не дивно, що, закінчивши 2009 року Заборольську школу, він пішов навчатися  на фізкультурний факультет у тодішньому ВДУ імені Лесі Українки.  На останньому курсі, у 2014-му, вже працював у рідній школі.

Петро зізнався, що робота з дітьми йому дуже подобається, і коли вони на канікулах, трохи сумує за ними. Адже сам тренує і дитячу футбольну команду, яка з року в рік здобуває все кращі й кращі спортивні результати. Зокрема, нещодавно  виграла чемпіонат України з дворового футболу.

Дорослий склад ФК «Забороль», у тому числі й Петро, в травні виграв кубок «Слави праці». І це, звісно ж, тільки один із численних командних здобутків, якими пишаються не тільки гравці, а й їхні земляки – вболівальники та спонсори. До слова, зараз триває благоустрій сільського стадіону, розпочатий позаминулого року, коли тут обладнали приміщення для роздягалок і душу…

Досить закономірно, що спортивним взірцем для себе молодий чоловік вважає свого старшого колегу-голкіпера  - Олександра Шовковського. У грі ж, чи на столичному, чи на місцевому рівні, всіляке трапляється, але гол завжди неприємно пропускати.  Петро не приховав, що у такому випадку намагається стримуватися – не лаятися нецензурно одразу ж на полі.

Взагалі ж, мій співрозмовник справляє враження небагатослівної, а цілеспрямованої людини, яка любить справу, якою займається, та вірно їй служить.

Але – не футболом єдиним, бо грає також у волейбол і… планує створення власної сім’ї. Якщо все буде добре, 12 серпня стане на весільний рушник зі своєю обраницею - Юлією, яка також працює у Заборольській школі. 

Мрія у нього – також конкретна й життєва:

- Хочу, щоб було здоров'я, зокрема й у моєї мами Софії, у нашій країні -  мир, а решта все – наживне. Петро також наголосив, що хотів би, аби побільше людей сьогодні займалися фізичною культурою та спортом. Адже це – здоров’я, а здоровим бути – модно!

Світлана ЗОЗУЛЯ. Фото автора.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation05.07.2018
remove_red_eye1760 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини