Хлібороб - почесне і горде звання!

Багатющий досвід керівників і працівників аграрної галузі стверджує: якщо є урожай у рослинництві, вагомі здобутки - в тваринництві, то ніколи не згасне хліборобська справа. Тому то так піднесено й організовано пройшли цьогорічні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства на районному та обласному рівнях.


У переддень професійного свята працівників сільського господарства, котре щорічно відзначають у третю неділю останнього осіннього місяця, аграрії Луцького району зібралися у затишній залі Боратинської сільської ради.

Світлі одухотворені обличчя ветеранів праці сільськогосподарської галузі, обвітрені спекотним літнім сонцем та осінньою негодою обличчя сьогоднішніх хліборобів – механізаторів, тваринників, фермерів, одноосібників, спеціалістів – всіх об’єднало під одним дахом воістину хліборобське свято.


В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Ярмольський та керуюча справами Луцької районної ради Наталія Муравйова. У своїх виступах вони привітали учасників із святом, подякували їм за нелегку повсякденну працю та вручили грамоти і подяки.

***

Високими показниками в аграрній галузі заявили про себе трудівники нашого району, віншуючи непростий хліборобський рік 2017 року. Про це з високої обласної сцени Волинського академічного обласного музично-драматичного театрі імені Т.Г. Шевченка, де проходила урочистість, звітував головний аграрій Волині, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко.


Вдячні слова на адресу безпосередніх творців святого з святих – хліба, приємно було слухати кращим із кращих трудівникам полів і тваринницьких ферм, спеціалістам, керівникам сільськогосподарських підприємств Луцького району, які пліч-о-пліч зайняли почесні місця у залі поряд із своїми побратимами з інших районів області. Бурхливих оплесків за вагомі досягнення у вирощенні сільськогосподарських культур заслужила велика кількість сумлінних керівників і механізаторів, багато нагород удостоїлися і представники Луцького району. Серед працьовитих людей зі стажем, не менш шанованими були і зовсім молоді хлібороби, до яких відноситься герой цьогорічних жнив, наш юний хлібороб із села Лаврів, комбайнер СТзОВ «Городище» Сергій Самчик (на фото внизу), який отримав цього року уже вдруге обласну нагороду. Того дня – Почесну грамоту Волинської обласної державної адміністрації.

Під час урочистостей за досягнуті успіхи у праці, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства, 12 найсумлінніших, найвідповідальніших аграріїв Луцького району були удостоєні Почесних грамот та подяк ОДА та обласної ради; троє фермерів - із Липин, Мстишина та Зміїнця - отримали подяки від Луцької міської ради. Від департаменту агропромислового розвитку Волині відзнак удостоїлися 88 трудівників області, серед них і трударі Луцького району.


Того ж дня на Театральній площі Луцька проходила виставка-ярмарок, де лучани та гості міста мали змогу за досить доступними цінами придбати якісну овочеву сільськогосподарську продукцію, мед, хлібобулочні вироби.
Ніна КОСТРУБА. Фото автора та Володимира ЛУК’ЯНЧУКА.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation20.11.2017
remove_red_eye1152 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини