«Посміхайтесь, люди» - творчий вечір Віталія Іваницького.

Для хороших людей і хороших слів – не шкода. Рясний букет найкращих слів заслуговує заслужений діяч мистецтв України, володар звання «Кращий продюсер» Голлівуд, США Віталій ІВАНИЦЬКИЙ, до якого на творчий вечір з нагоди презентації пісенного компакт-диску «Пісні із серця режисера – «ПОСМІХАЙТЕСЬ, ЛЮДИ» та ювілейного дня народження зібралися тисячі людей.

Творчий вечір відбувся 15 січня у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка, де у партері, на балконі і в лоджії не було вільного місця. Такого аншлагу давно не бачив цей театральний заклад, а бажаючих побувати на концерті Іваницького було ще багато.

Не можу втримати слів від побаченого та почутого, емоції переповнюють, а в душі вирує тиха радість за талановиту людину, уродженця села Липини Луцького району. Свій творчий шлях він торував самостійно. Спочатку закінчив Луцьке культосвітнє училище, згодом - режисерську освіту здобував у Ленінградському інституті культури. Набуті знання з великим натхненням втілював на Волинській землі, яку безмежно любив і любить.

Про життєвий шлях Віталія Іваницького у пісенних творах, автором яких він є, з любов’ю до ювіляра демонстрували знані митці України: народні та заслужені артисти України, а також лауреати міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів, гурти та творчі колективи. Серед них – Павло Зібров, Василь Чепелюк, Петро Чорний, Адам Горбатюк, Вячеслав Судима, виконуючи пісенні твори на слова Віталія Іваницького, присвячені найріднішим людям – батькам, дружині, дітям та онукам. І кожен виступ сприймався з великою вдячністю. Тільки можна щиро порадіти за цю чудову, скромну людину, яка на високий рівень своєю натхненою роботою, своїм ентузіазмом та мистецькою вдосконалістю прославила Волинь не тільки в Україні, але й далеко за її межами.  Творчий доробок Віталія Іваницького як організатора, режисера-постановника та головного режисера становить понад трьохсот культурно-мистецьких, спортивних, освітніх робіт, фестивалів, конкурсів, театралізованих видовищ, шоу-програм, ювілейних заходів, благодійних акцій тощо. Віталій Іваницький – автор низки мистецьких проектів, фестивалів української естрадної пісні, фестивалів сала «З любов’ю до сала», фестивалю вишитих рушників «Вишиті обереги єднання», які популяризують наш край у державі та за її межами та багато іншого.

Чотиригодинне дійство нікого не втомило, а, навпаки, наповнило душі людей незбагненною гордістю за талановитого земляка. Радість чоловіка, батька та дідуся розділила його родина: дружина, три доньки, зяті та семеро внуків, які були присутні у залі.

Прихильники творчості в захваті від свята.

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation16.01.2018
remove_red_eye746 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини