Шлях до свого Олімпу: досягнення спортсменів районної спортивної школи

Нещодавно в Луцьку відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики. Наші спортсмени, а саме вихованці районної ДЮСШ, також брали участь у цьому спортивному святі. Відтак, далі ми  розповімо вам про  результати цього важливого спортивного заходу, думки  учасників заходу та  тренерів. 

Анна Лагода: 

 - Це мій не найкращий результат, хоч третє місце в Україні – це добре, - з усмішкою, самокритично говорить срібна призерка Чемпіонату  України з легкої атлетики Анна Лагода, - маю на увазі, що в плані метрів я метала спис на більшу відстать,  аніж - 48 метрів. Але завдяки цьому результату вдалося вибороти 3 місце. Нарешті ми дочекалися  того часу, що й наше місто Луцьк може приймати такі змагання, бо декілька років тому ніхто й мріяти про таке не міг. Звичайно, виступати на своїй землі краще. Дякую за підтримку тренеру Анатолію Сагану та друзям і ,звичайно, батьками. Метання спису – один із самих, як на мене, видовищних видів спорту. Ну й що з того, коли люди говорять, що це - не жіноча справа, але мені це подобається, тут я досягла успіху. Я взагалі спочатку займалася бігом на коротку дистанцію,  стрибками в довжину. Але потім запропонували метати спис і в мене, до речі, непогано почало виходити робити це. Але всі завжди кажуть, що це є - кинути 600 грамів, згадуючи, коли вони в школі метали м’ячика... Саме такі асоціації виникають в людей. В своїх тренуваннях намагаємося використовувати досвід Європи, їх спортсменів.  Звання майстра спорту я вже маю, усе виконала років 3-4 тому, далі працюватиму, щоб отримати  званням - майстра спорту міжнародного класу.  Як  і всі професійні спортсмени мрію про Олімпійську медаль, адже я вже 14 років у спорті.

Дмитро Шеремет:

- Я сам  із Рівненської області, але дуже хотів працювати із Володимиром Івановичем Сахаруком, - каже Дмитро, - наше з ним досягнення – срібна медаль на дорослому Чемпіонаті України. Мій результат у метанні списа – 77 метрів. Могли б досягнути й кращого результату, але підготовка проводилася в дуже слабких умовах. З матеріально-технічною базою і підтримкою фінансовою  -поки важко.  Я, звичайно,  мрію та буду боротися за олімпійську медаль. Хочу сказати, що організація цього спортивного змагання пройшла доволі непогано: була трансляція, але було мало було глядачів, спортсмени вболівали за спортсменів.


 

Наставники наших чемпіонів Володимир Сахарук та Анатолій Саган в один голос запевняють, що мають талановиту молодь, яка своїми досягненнями  показує хороші результати. Саме ці спортсмени формують імідж країни на міжнародній арені. Головне, щоб влада  це розуміла, бо фінансування спорту та спортсменів – недостатнє.

Ми разом з нашими читачами  також сподіваємося, що всі мрії, сподівання спортсменів та їх наставників здійсняться і реалізуються. А зараз щиро вітаємо їх з премогою!

Лілія ВОРОБЙОВА. Фото Юлія АНТОНЮК.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation10.08.2018
remove_red_eye207 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини