Сказано - зроблено!

Народний депутат Андрій Лозовий та керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк привезли для низки шкіл практичні подарунки.

Гарною традицією стали візити Андрія Лозового, народного депутата від Радикальної Партії Олега Ляшка на Волинь. Політик разом із керівником РПЛ на Волині Володимиром Кравценюком відвідали низку навчальних закладів регіону. Програма перебування була насиченою і приємною, оскільки коледж, школи і садочки отримали в подарунок ноутбуки та іншу техніку для освітніх цілей.

- Андрій Лозовий – куратор Волинської області і часто буває в регіоні з візитами. Два тижні тому в ветеринарному коледжі пожалілися, що не вистачає техніки для навчального процесу. Потім ще в кількох школах ми чули про таку проблему, – зазначив Володимир Кравценюк, – і почали думати, як допомогти. Вже сьогодні маємо чудові підстави ще раз відвідати навчальні заклади, і вже з результатами нашої діяльності.

Школа, садочок «Сонечко» та будинок школяра в Цумані були вражені увагою народного депутата та партійців Волинського осередку РПЛ і раділи подарункам, яких не очікували. Андрій Лозовий наголосив, що допомога освітнім закладам особисто для нього є завжди пріоритетом, адже без якісної освіти у країні не буде професійних кадрів.

Ви не вірили, а я повернувся!

Після Цумані Андрій Лозовий вирушив у Рожищенський район. В селах Березолуки і Любче школи отримали ноутбуки, а працівників вразило спілкування з представниками партії. Коли вони дізналися про запланований приїзд політика, очікували на офіціоз, натомість всі зустрічі пройшли у теплій і невимушеній атмосфері. «Для нас важливо, щоб наш візит мав практичну користь. Ми поспілкуємося з людьми та поїдемо далі, а ця техніка залишиться тут і буде служити для освіти нового покоління», – сказав Володимир Кравценюк. 

Проте найбільш хвилюючою була зустріч Андрія Лозового з колективом ветеринарного коледжу в місті Рожище. Саме тут два тижні тому його приймали «жарко»: жалілися на проблеми, розпитували та задавали незручні питання. Тоді Андрій Лозовий в запальній розмові з Катериною Олександрівною, викладачем латині і фармакології, пообіцяв ноутбук коледжу.

- DICTUM - FACTUM (пер. сказано - зроблено)», - сказала Катерина Олександрівна здивовано, побачивши народного депутата з ноутбуком в руках. «Ви не вірили, а я повернувся. Обіцяне потрібно виконувати, - переконаний Андрій Лозовий, -  тим більше, якщо це стосується молодого покоління. Ми маємо відроджувати сільське господарство. Без ветеринарів зробити цього неможливо. В цьому коледжі навчаються майбутні фахівці. І від того, що вони будуть вчити і яким чином, залежить, чи буде в країні розвиватися галузь і чи матимуть вони актуальні і конкурентні знання, а ще, відповідно, і гідну роботу».

Всі діти мають мати шанс реалізувати себе

Особливим був візит до Любомльської загальноосвітньої школи, де реалізується програма інклюзивної освіти дітей-інвалідів. Подаровані ноутбуки полегшать роботу з дітьми, які мають особливості здоров’я. «Ми повинні старатися, щоб усі українські діти мали в цьому житті належний шанс. Я певен, що серед дітей, які мають проблеми зі здоров’ям, також багато геніїв-самородків. Ми не можемо дозволити собі розкіш ці таланти змарнувати через проблеми матеріальної бази в школах», - сказав Лозовий. Подарунки також чекали і на Любомльську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2, де також є проблема з технічним забезпеченням навчального процесу.

Андрій Лозовий та Володимир Кравценюк не оминули увагою і людей літнього віку, завітавши до Центру соціального обслуговування в Любомлі. І також не з порожніми руками. До центру доставили меблі: столи та стільці. Тепер в Центрі - комфортно і затишно, достатньо місця всім.

Народний депутат пообіцяв, що і надалі регулярно відвідуватиме регіон і намагатиметься усіма можливими шляхами допомагати Волині. А керівник обласного осередку Володимир Кравценюк тим часом буде уважно стежити за ситуацією на місцях, повідомляти про проблеми волинян своїм соратникам по РПЛ та шукати способи їх вирішення.

  Прес-служба РПЛ Волині.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation27.10.2017
remove_red_eye407 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини