Скотилися на саме дно: Чемпіонат України з футболу - перша ліга

"Волинь" у трьох стартових поєдинках зазнала другої поразки, і обидві - на виїзді. Цього разу з мінімальним рахунком 1:2 наші футболісти програли в прифронтовому Краматорську аутсайдерові - місцевому "Авангарду".

Господарі забили м'ячі на 17-ій (Собко) та 72-ій (Єрмаков) хвилинах. Лучани відквитали один гол на 83-ій хвилині. Відзначився сімнадцятирічний нападник Владислав Дмитренко. Це - перший гол "Волині" в чемпіонаті.

30 липня. «Гірник-Спорт» - «Колос» - 0:1. «Авангард» - «Волинь» - 2:1. «Арсенал» - «Інгулець» - 3:1. «Суми» - «Кремінь» - 0:1. «Балкани» - «Полтава» - 1:1. «Жемчужина» - «Геліос» - 0:1. «Черкаський Дніпро» - «Миколаїв» - 0:2. «Нафтовик-Укрнафта» - «Облонь-Бровари» - 0:0. «Десна» - «Рух» - 3:0.

У четвертому турі 04 серпня “Волинь” зустрінеться з командою “Жемчужина” з Одеси.