Споживачів електроенергії з Луцького району консультуватимуть за новою адресою

З 4 травня 2018 року,  варто звертатися не у Луцьку районну філію, як зазвичай, а в Центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго». Про це, інформують на сайті ПрАТ «Волиньобленерго.

Протягом травня прийом громадян ще проводитимуть паралельно і Луцька районна філія (м. Луцьк, вул. Львівська, 150), і Центр обслуговування клієнтів (м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 16-А). А з 1 червня 2018 року філія припинить обслуговувати споживачів, за винятком питань технічних напрямку (видача технічних умов, погодження проектно-кошторисної документації, виконання договірних будівельно-монтажних робіт).

У Центрі обслуговування клієнтів побутові споживачі зможуть укладати та розривати договори про користування електричною енергією, вносити зміни до них, щомісячно передавати показники лічильника, звіряти розрахунки, реструктуризувати борг. Також у Центрі надають послуги з технічної перевірки та експертизи засобів обліку, їх заміни, встановлення багатотарифних лічильників, відновлення електропостачання після відключення (повторне підключення).

Споживачів обслуговує 12 спеціалістів, працює система управління електронною чергою, що значно спрощує прийом громадян. Центр розташований у центральній частині міста зі зручним транспортним сполученням (поряд Центральний ринок).

Працює Центр обслуговування клієнтів з понеділка до п'ятниці з 8.00 до 17.00 без перерви на обід. Телефон для довідок: (0332) 78-05-05 (багатоканальний). Електронна адреса: csc@energy.volyn.ua.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation03.05.2018
remove_red_eye270 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини