Святкували День села: біля річки, біля Чорногузки...

Минулий недільний день 13 серпня назавжди ввійде в історію села Полонка, що входить до Гіркополонківської сільської ради. Здійснилася мрія жителів села: вони ВПЕРШЕ своєю сільською родиною, а також із сусідами, гостями та запрошеними відзначили День села. Як сказала місцева жителька Лідія Ковальчук: "За скільки існує село, ми відчули потрібні громаді".

На гостину до полончан завітали й друзі з Республіки Польща, з гміною якою їх давно єднає тісна співпраця. Святкове дійство було особливе ще й тим, що концерт, народні гуляння, різноманітні конкурси, розіграш лотереї тощо відбувалося на лоні мальовничої природи, де тихо несе свої води річка Чорногузка…
Щиро вдячні місцеві жителі за такий відпочинок сільському голові Ніні Симонович, ініціатору заходу. Слова вдячності звучали на адресу настоятеля місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці священика Василя Янчука, отця Ігоря, всіх, хто підтримав матеріально, хто фізично трудився для облаштування території лугу, хто прийшов привітати громаду з їх святом та у дружньому, майже родинному колі, скуштував козацького кулешу. А щасливчиками все-таки стали жителі села Полонка Микола Зварич та Михайло Кінах, які понесли додому… поросята.

(Репортаж про День села читайте у «Славі праці»).  
Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation14.08.2017
remove_red_eye4280 camera_alt0
Роза Петрук 15.08.2017 09:12
Молодці!!! Було дуже гарно.
Віталій 16.08.2017 11:07
Супер. Просто неймовірно круто. Молодці!
Олександр 16.08.2017 13:57
Продовжуйте в такому же дусі.
Оля 18.08.2017 11:40
Дакуємо за позитивні емоції.
Залиште свій коментар
check
Топ-новини