Світлана Соколюк 30 років працює для Городищенської громади. ФОТО та СПОГАДИ

Ось уже 30 років як у Городищенській громаді працює агроном за освітою, організатор за покликанням - Світлана Соколюк, із них: 10 – секретарем сільської ради, 20 – сільським головою.

Завжди енергійна та усміхнена, гостинна та відверта, щира та доброзичлива – такою знають односельці, колеги по роботі та друзі Світлану Василівну. Тому й невипадково три десятиліття тому, такої ж зимової пори – 19 лютого, її рекомендували на посаду секретаря Городищенської сільської ради. Десять років сумлінно виконувала покладені на неї обов’язки, вчилася мудрості у старших колег – своїх хороших наставників. І коли 1998 року потрібно було обирати нового сільського голову – мешканці сіл Городище, Григоровичі та Мартинівка, що входять до Городищенської сільської ради, більшістю голосів підтримали Світлану Соколюк.

Робота сільського голови – це розв’язання повсякденних проблем жителів громади. А сильною і дієздатною місцева влада, що покликана втілювати у життя прагнення і сподівання людей, відстоювати їх інтереси, буде тільки тоді, коли спільно, всією громадою буде вболівання, коли біля її «керма» стоятиме сильна духом, наполеглива, розуміюча, доброзичлива у спілкуванні людина. Саме такою за період своєї діяльності зарекомендувала себе Світлана Василівна. Її життєве кредо материнською мудрістю ввійшло у серце – робити добро людям, бо рано чи пізно воно повертається повагою та вдячністю.

І ось, зовсім недавно – нова перемога Світлани Соколюк: на виборах 29 жовтня 2017 року на посаду голови Городищенської ОТГ вона здобула перемогу, набравши з-поміж трьох кандидатів найбільшу кількість голосів. Не секрет, що для жителів 10 населених пунктів Луцького (села Городище, Григоровичі, Мартинівка, Несвіч) та Горохівського (Угринів, Дубова Корчма, Михлин, Загаї, Маруся, Бережанка) районів, які виявили бажання будувати своє майбутнє спільними зусиллями, було ще одне випробування на виваженість, поміркованість, вміння визначитися у відповідальний час.

- Розумію, що сьогодні я у великій відповідальності за нашу об’єднану громаду. Щиро вдячна всім за довіру і буду робити все можливе, щоб наші плани зреалізувалися, - сказала вона.

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation19.02.2018
remove_red_eye1800 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини