У Баєві англійської навчає… американка

У цьому селі неподалік від Луцька майже два тижні живе і працює волонтер громадської організації Go Global. Жінка, яка досить зрозуміло спілкується українською, представилася як Яна (або ж Джоун) Хінрі. У Баївській школі її називають також Джоан. Тут вона займається з дітьми вивченням англійської у мовному таборі Go Camp.

Тамтешній вчитель цієї мови Марія Никитюк зазначила, що учні трохи бояться говорити іноземною, аби не зробити якусь помилку. Але вони за цей час таки налашувалися на те, що головне – говорити.

Попри поважний вік як для волонтера, 58 років, Джоун – досить оптимістична натура. Хоча й не має власної сім’ї, але пожартувала, що дітей таки в неї багато. Народжена в далекій американській Небрасці, моя співрозмовниця залишила свої враження про  нових волинських друзів:
«Я сподіваюся, що зможу знову приїхати в Україну наступного року з Go Camp. Хочу, щоб Баївська школа продовжила впроваджувати зміни, які виведуть її на перше місце в усій Україні. Я знаю, що вони (вчителі-авт.) це можуть. Вони є відмінними і учні є винятковими».

З американкою познайомилася українка Світлана ЗОЗУЛЯ. Фото автора.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation21.06.2017
remove_red_eye901 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини