У Баєві планують відкрити амбулаторію

Як прозвучало на круглому столі з обговорення медичної реформи, що проводився в райдержадміністрації, мешканці колишньої Баївської сільської ради сьогодні обслуговуються в найближчій амбулаторії у Гіркій Полонці. Та навіть сюди місцевим треба добиратися з пересадками, ще дальньою для них є дорога до аналогічного закладу в Боратині, що є центром ОТГ, до якої увійшли Баїв, Городище та Цеперів.

-Ці села сконцентровані в одному напрямку, відстань між ними є прийнятною, а кількість населення достатньою для того, щоб у Баєві функціонував філіал амбулаторії або амбулаторія з монопрактикою, - сказала головний лікар КЗ «Луцький районний центр ПМСД» Оксана Чертюк.

-У перспективі ми плануємо на території цього села відкрити чи амбулаторію, чи відділення такого закладу, і вже шукаємо приміщення під цю установу, - повідомив згодом присутній Боратинський сільський голова Сергій Яручик.

Ірина РЕПЕТУХА.

Фото ілюстративне.

Передрук заборонено.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation27.02.2018
remove_red_eye335 camera_alt0
Олена 27.02.2018 15:48
Якщо Баїв Боратинська ОТГ, То чому вони обслуговуються в Амбулаторії Гіркої Полонки? Адже у Боратині велика нова амбулаторія .. ...
Залиште свій коментар
check
Топ-новини