У Баєві провели молодіжний табір

У Баєві активні жителі громади Баївської сільської ради організували молодіжний табір. Ініціаторами створення такого відпочинку були кваліфікований психолог Марина Пахачук і наймолодший депутат сільської ради Анатолій Левчук, - повідомляє www.lutsk.rayon.in.ua.

- У нас була ідея – створити платформу для спілкування молодих людей, пробудити їхню активність, ініціативність та продемонструвати місцевим жителям, якщо в них є хороша ідея, не потрібно боятися її втілити. Підтримка обов’язково буде, – прокоментував депутат.
Такий табір проводять вперше, однак планують організовувати його й у наступні роки. У таборі взяли участь діти від 14 до 20 років. Але на вечірні кіноперегляди та посиденьки запрошували всіх охочих.


Такий відпочинок тривав три дні: від 27 до 29 серпня. Починався о 19:30 і закінчувався о 23 годині.
Учасники не ночували в таборі, а розходилися по домівках, і наступного дня знову приходили на відпочинок у баївський парк. Та вже в майбутньому організатори планують проводити табір із ночівлею в наметах. Таку ідею запропонували діти цьогорічного табору.
Всіх, хто був у таборі кожного дня частували печивом і чаєм, а також смакували кавунами та динями.


Три дні діти активно проводили час у молодіжному таборі. В перший день для учасників проводили розважальні ігри, а після них переглядали кінострічку «Велетень», в якій розповідається про силу єдності. Тобто об’єднавшись в єдине ціле, набагато легше протистояти несправедливості.


Другий день був теж не менш захоплюючим: після цікавих ігор дітей розділили на дві команди, які брали участь у фотоквесті. Учасники мали швидше за інших зробити фото з різними об’єктами. Одна команда о 20 годині шукала огірки та корову, а інша – варення й трактор. Ще одним унікальним завданням для обох команд було зробити світлину з людиною, якій більше 50-ти років, і яка показує язик.

Як зазначив Анатолій Левчук, кмітлива молодь помандрувала до баївського священика, який проживає поблизу, і попросили його, аби він показав язика. Після такого неординарного фотоквесту учасники переглянули кінокомедію, попили чаю і поїли печива.
Третій завершальний день відзначився тим, що молодь сиділа біля багаття, співала пісні та грала на гітарі. За годинником ніхто не слідкував, всі поринули в чарівну атмосферу вечора. Вже традиційно заварили чай, який смакували під звучання мелодії.
Анатолій Левчук поділився, що цей вечір був надзвичайно дружний і натхненний. Так би мовити, це чудовий підсумок триденного молодіжного табору.


Організатори зазначили, що цей табір фінансово підтримала Баївська сільська рада, і допомогли організувати Павло Вегера, Христина Смульська та Іван Душак.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation05.09.2017
remove_red_eye368 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини