У Гіркій Полонці освятили пам'ятник Ігорю Климюку.

«Найдорожчі не вмирають,Вони лиш поруч з нами не живуть» – такі слова викарбувані на пам’ятнику простого волинського юнака, відважного нашого захисника-героя, жителя села Гірка Полонка Луцького району – Ігоря КЛИМЮКА, який загинув на Луганщині від снайперської кулі російського агресора 10 січня 2017 року. Мав позивний «Клим»…

 16 вересня, біля його могили на місцевому кладовищі зібралися батьки, рідні, побратими, громадськість села, щоб пом’янути героя, хоча його ім’я навічно вписане в стражденну історію України. Цього дня, за християнською традицією, був освячений пам’ятник юному захиснику, який 22-річним навіки залишиться в серцях всіх, хто його знав. Обряд освячення здійснив настоятель храму, благочинний Володимир Присяжнюк під тужливий спів хористів святині.

15 вересня цього року йому виповнилося б тільки 24… Було день народження, але без іменинника… Його завжди буде пам’ятати згорьована мати Алла Юхимівна, яка припадає до могили синочка, у тузі схилився батько, плаче родина, не приховує сліз Гіркополонківський сільський голова Ніна Симонович. Люди, за що ж нам така кара? Яка провина юнака, що так рано пішов із життя? Можливо тому, що дуже любив свою Батьківщину, рідний край і не міг бути байдужим спостерігачем кривавих подій, що точаться на Сході України. Розвіює вітер над могилою український синьо-жовтий стяг, колише материнські чорнобривці, линуть у вись слова священика: «Вічна слава героям!..» 

Ніна КОСТРУБА.

Фото автора.   

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation17.09.2018
remove_red_eye2788 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини