У Городищі-Другому зустріли День знань по-новому

 

У Городищенській загальноосвітній школі нетрадиційно, креативно розпочали новий навчальний рік 1 вересня. Тут вирішили відмовитися від довгого, виснажливого стояння на урочистій лінійці, де діти іноді падають під палючим сонцем. Її скоротили до мінімуму, щоб прийняти в свої ряди першокласників. А далі шкільна родина перемістилася на стадіон, де кожний клас підготував свій… форпост в українському стилі.

Так, «база» учнів першого класу символізувала українську хату, де пригощали українськими стравами. Другокласники на своєму аванпосту представляли українську хустину, в якій всі бажаючі мали змогу сфотографуватися. «Укріплення» учнів третього класу знайомило з українським рушником, учні четвертого облаштували свій форпост як фабрику меду.

Головною героїнею на «пункті дислокації» пятикласників була улюблена багатьма українцями картопля в різних видах. Учні шостого класу на своїй «передовій  позиції» демонстрували стародавній український народний обряд – обжинки. Учні сьомого та восьмого об’єднали свої зусилля в інсценізації української народної пісні «Перепілонька».

Дев’ятикласники плели вінки з квітів і всі, хто хотів, мав можливість в них сфотографуватися. Десятикласники варили куліш на вогні в казанові. А учні одинадцятого класу перетворили свій форпост на творчу майстерню з боді-арту, де розмальовували всіх охочих, і де діяла фотозона.

- Спільними зусиллями батьків, вчителів, учнів ми провели ось таке гарне, цікаве свято, - підсумувала директор Городищенської школи Інна Кундля.

Ірина РЕПЕТУХА. Фото з соціальних мереж.

 

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation12.09.2018
remove_red_eye383 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини