У Княгининку відбудеться історична виставка.

Історичний музей с. Княгининокзапрошує на виставку, присвячену Дню Захисника України: "ДАЛЕКА-БЛИЗЬКА ВІЙНА". Про це у Фесбуці, у спільноті "Княгининівська громада" повідомляє Андрій Бондарук.

Мета виставки показати участь жителів громади в АТО, віддати останню шану загиблим та померлим героям, подякувати бійцям, які захищали та захищають східні рубежі нашої країни, згадати простих людей, які своєю волонтерською діяльністю надають підтримку українським солдатам.

Основою виставки є документальні фото зроблені бійцями та волонтерами в зоні проведення АТО, біографічні дані солдат, та експонати, серед яких бойові прапори, захисне спорядження, деталі озброєння. Окремо представлені фото зроблені волонтерами організації «Чорний тюльпан» під час місії по пошуку та поверненню загиблих українських військових на підконтрольних проросійським бойовикам територіях. 

Доповнюють виставку фото, надані волонтерськими осередками громади, газетні публікації, художня та публіцистична література та дитячі малюнки.

Відкриття виставки 14 жовтня (після завершення урочистого концерту з нагоди Дня Захисника України). Триватиме виставка до кінця 2017 року. В цей період працівники музею врахують всі зауваження, та внесуть потрібні доповнення щоб під час формування постійної експозиції музею володіти максимально вичерпною інформацією.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation13.10.2017
remove_red_eye240 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини