У Лаврові відбувся дитячий фест (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Міжнародний день захисту дітей ось уже втретє у гарному краєвидами та привітними людьми селі  Лаврів відбувся дитячий фестиваль «Країна гідності». І що особливе: з кожним роком число учасників збільшується, а у лаврівських дітей із їх гостинною вдачею  з’являється все більше і більше друзів.

Цього разу веселилися і відпочивали 60 дітей, які знаходяться під опікую та виховуються у прийомних сім’ях, поринути у казковий світ дитинства до своїх однолітків завітало 45 дітей з Горохівського району, яким неймовірний дивосвіт дарували юні аматори сцени  - учні Лаврівської, Радомишльської та Рокинівської шкіл. 

Організаторами заходу виступила служба у справах дітей Луцької РДА (начальник Людмила Гладчук), заручившись підтримкою директора Лаврівської школи Віктора Папка, вчителя  Арсена Сидорчука, Лаврівського сільського голови Світлани Герасимчук і, звичайно, голови Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмили Лонюк. З теплими словами привітань звернулася до учасників фестивалю заступник голови РДА Інна Бас. 

На дитячому дійстві всього було доволі: і пісень, і запальних танців, і цікавих майстер-класів, спортивних ігор та різноманітних забав. Було багато призів від благодійного фонду, раділи діти, отримуючи від Людмили Лонюк зручне взуття – кросівки. Не обійшлося і без запашного кулішу, який так смакував на свіжому повітрі!   (Детальніше читаєте у «Славі праці»).

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation04.06.2018
remove_red_eye954 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини