У Луцьку обирали Міні-міс та містера Волині.

Мова йде про конкурс «Міні-міс та містер Волинь», який 17 грудня відбувся вперше в обласному центрі в рамках Всеукраїнського конкурсу «Міні-міс Україна». Останній, зокрема, є чи не найпрестижнішим у сфері дитячої модельної індустрії і проводиться практично в усіх великих українських містах. Але наш регіон до сьогодні залишався осторонь такого дійства. Відтепер це свято дитячої краси й таланту започатковано й на Волині.

Найважливішою складовою конкурсу «Міні-міс та містер Волинь» стала благодійність, адже під час його проведення  йшов збір коштів на будівництво іпо-центру для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. 

Поки на сцені міського палацу культури «Просвіта» претендентки та претенденти на головну корону демонстрували свої образи та творчі таланти, у фойє діяв благодійний ярмарок. Була організована благодійна фото-сесію для всіх бажаючих. У три, чотири і навіть п’ять разів дорожче, в порівнянні зі стартовою ціною, були продані на благодійному аукціоні коштовні лоти, надані партнером дійства – магазином-майстернею «ВАШ ювелір». 

Луцький район також долучився до цього маленького свята великої краси. Як було анонсовано, захід відбувався за сприяння Луцьких міської та районної рад та за підтримки громадської організації дітей з особливими потребами «Стежина добра», яка вже рік діє на теренах нашого краю. 

Конкурс став не лише випробуванням на міцність нервів для батьків учасників. Це також було захоплююче розважальне шоу, яке прикрасили чудові музичні номери. Роль першої скрипки у цій концертній програмі грали артисти Луцького району, а саме: зразковий ансамбль сучасного танцю «Антарес» та учасниці зразкової вокальної студії «Зернятко». До речі, їх наставниця, Заслужена артистка України Алла Опейда була на заході членом журі, і їй довелося оцінювати конкурсантів разом із іншими відомими суддями, які представляли модельний та ювелірний бізнес, волинське глянцеве видання. За яскравий виступ отримали відзнаки наші юні виконавиці Софія Приходько, Христина Андрущак, Вікторія Бляхарчук. За підготовку яскравих номерів була нагороджена керівник «Антаресу» Вікторія Лех. 

Усі конкурсанти отримали розкішні корони, нагородні стрічки, іменні дипломи, подарунки – хтось у статусі «Міні-міс Волині», хтось, як володарі «Гран Прі». А переможницею стала юна волинянка Соломія Павлючик. Саме вона представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі краси «Супермодель світу 2018» влітку у Греції. Серед хлопчиків перемогу здобув Ернест Шейхов. 

Глядачі в залі також мали змогу побачити церемонію вручення премії «Гордість країни 2017». Національна дирекція конкурсу «Міні-міс Україна» нагородила такою премією та титулом «Зірка Фестивалю Міні-міс Україна» 9-річну лучанку Анастасію Назарук. Ще дві номінантки були удостоєні звання «Відкриття року 2017». Це, зокрема, Анюта Корецька та Крістіна Петровська. 

Ірина РЕПЕТУХА.

Фото Володимира ЛУК’ЯНЧУКА.

Передрук заборонено.

 

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation22.12.2017
remove_red_eye1202 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини