У Луцьку виступить Анатолій Говорадло: без Гершензона, але зі «Світязем»

21 березня у Палаці культури міста Луцька відбудеться концерт  відомого українського співака, композитора, поета, музиканта Анатолія Говорадла у супроводі ансамблю «Світязь Бенд». У програмі – улюблені багатьма поколіннями слухачів пісні з репертуару старого-доброго «Світязя»: «Ні, я не ту кохав», «Келих терпкого вина», «Донечка», «Придворний музикант». Під час дійства звучатимуть і нові пісні Анатолія Говорадла. 

Нагадуємо, що Анатолій Говорадло — заслужений артист України, автор багатьох популярних українських пісень. Народився у Житомирі у 1960-му. Випускник фізико-математичного факультету Житомирського педагогічного інституту (1982 р.). Після закінчення педінституту, поступив на духовий відділ Житомирського культосвітучилища. З 1987-го – учасник легендарного ВІА «Світязь», що існував як акомпануючий колектив Василя Зінкевича. 

У 1988-му, коли у період економічної кризи у країні кількість концертів скоротилася, ансамбль припинив існування. Його музиканти Анатолій Говорадло та Дмитро Гершензон створили дует під такою ж назвою – «Світязь», який працював у рідкісному жанрі — музичної пародії. 

Наснагу до творчості та роботи сьогодні співакові дарує родина: дружина Аліна, діти Оксана та Ігор – також музиканти.

Початок  анонсованого концерту – о  19.00.

Вартість квитків – від 100 до 250 грн.

Квитки продаються в касі облмуздрамтеатру та на сайті: kasa.in.ua  .

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation14.03.2018
remove_red_eye716 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини