У Луцьку заспівають народні артисти України -Тарас Петриненко і Тетяна Горобець.

«Станьмо нарешті українцями!» – закликають нас усіх своїми щирими піснями та непохитною громадянською позицією народні артисти України Тарас Петриненко і Тетяна Горобець. 

Їх концерт, у рамках творчого туру «Все буде гаразд», відбудеться 11 лютого в Палаці культури  Луцька. (Початок – о 17:00).

Творчість народного артиста України, співака, композитора і поета Тараса Петриненка назавжди увійшла у скарбницю української національної культури. Його ім’я стало одним із символів незалежності України та зайняло достойне місце серед таких грандів вітчизняного мистецтва, як Володимир Івасюк, Дмитро Гнатюк, Ігор Білозір, Мирослав Скорик, Ліна Костенко… 

Його легендарна «Україна» давно стала  для співвітчизників неофіційним гімном України. Не меншу любов шанувальників здобули такі твори: «Пісня про пісню», «Господи, помилуй нас», «Любов моя», «Новий рік», «Ми не закінчили розмову», «Останні теплі дні»...  Почути їх і торкнутися душею до творчості Тараса Петриненка усі охочі зможуть вже зовсім скоро.

Вартість квитків на концерт -100 - 250 грн. Придбати їх можна у касі Волинського академічного облмуздрамтеатру або на сайті: 

Довідки за номерами: (096) 931-00-91, (073) 931-00-91 

Додаткова інформація: www.koncertino.com.ua 

https://www.facebook.com/events/570242486657363/

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation22.01.2018
remove_red_eye353 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини