У Липинах відзначили 30-річний ювілей школи. ФОТО.

Нещодавно працівники Липинського храму освіти, учні, їх батьки, випускники та гості поспішали сюди на свято. Адже днями закладу виповнилося 30 років. Як свідчить історія, 1 вересня 1987 року новозбудована середня школа в селі Липини на лінійці, присвяченій початку навчального року, прийняла в свої ряди перших 348 учнів.

Директор Валентина Коменда запрошує вийти на сцену ініціатора, натхненника та спонсора будівництва, тодішнього директора радгоспу «Волинський» Миколу Сятковського. Слідом за ним піднялися ті, хто також багато вклав у розвиток установи. Це – попередні її очільники Павло Андрощук, Павло Горбай, Липинський сільський голова Богдан Гусак. 

Почесними грамотами нагородили кількох працівників школи голови райдержадміністрації та районної ради Ігор Ярмольський та Валентин Приходько. Церемонію нагородження продовжили представники районного відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури й спорту.

Найбільшою гордістю навчального закладу є його хороші, успішні вихованці. Педагог-ветеран Олег Лукаш згадує колишнього учня Максима Сподарика, який, виступаючи в складі збірної команди України з пожежно-прикладних видів спорту, на Чемпіонаті світу зайняв високе четверте місце. Активістом волонтерського руху сьогодні є Андрій Корнелюк. Дев’ять випускників виконали свій військовий обов’язок перед державою та громадянами в зоні АТО.

За три десятки літ школа докорінно змінила своє обличчя. Замінено вікна, відремонтована покрівля, зроблено капітальний ремонт коридорів у молодшій ланці. Зокрема, цього року за рахунок різних джерел фінансування проведено утеплення приміщення, ремонт харчоблоку та заміну технологічного обладнання, ремонт обіднього залу та спортивних роздягалень із душовими. Тільки в 2017 з районного бюджету на Липинську школу було виділено 2 мільйони 833 тисячі гривень. 

Ювілейна дата також примножила матеріальну базу установи. Липинська сільська рада подарувала їй два великі телевізори. Настоятелі місцевих Свято-Троїцького та Свято-Хресто-Воздвиженського храмів передали в дар школі ікону Спасителя, Святе Євангеліє та Біблію.

Ірина РЕПЕТУХА.

Фото автора.

Передрук заборонено.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation27.11.2017
remove_red_eye473 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини