У нашого народного артиста України – ювілей!

Сьогодні Олександр Огороднік святкує 70-річчя.

КОЛОС… Добірний хлібний колос – святий дар праці хлібороба і природи, що завжди символізує достаток і щастя, красу і безсмертя народу. Тож недаремно талановитий колектив, який народився на прекрасній волинській землі у селищі Торчин Луцького району більше шести десятиліть тому, назвали просто і, водночас, символічно – «Колос». Впродовж півстоліття він гордо несе звання Заслуженого самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Колос».

17-річним влився у колектив і талановитий юнак – Саша Огороднік, нині шанований і відомий далеко за межами України заслужений працівник культури України, народний артист України, талановитий музикант і композитор, незмінний керівник уславленого «Колоса», художній керівник ансамблю, директор будинку культури селища Торчин – Олександр Володимирович ОГОРОДНІК. Сьогодні заколосилося його життєве поле добірними зернами мудрості, працьовитості й невтомності, людської доброти, порядності й створило прекрасний добірний обжинковий сніп, що уквітчався знаковими семірками: 2017 рік, 7 вересня, 70-річчя… А ювіляр, як завжди, з молодечою стрункістю, із запальною енергією, з професійним підходом поспішає до рідного колективу, яких зріднила любов до мистецтва, збагатила духовно талановитих людей багатьох поколінь. 

У чому ж щастя людське? – не раз задумується людина. А з найпотаємнішого куточка душі відгукується: якщо маєш хороших, надійних друзів; коли з радістю поспішаєш на роботу і з такими ж почуттями вертаєшся до рідної оселі; коли є взаємоповага та розуміння у сім’ї, родині; коли гордишся дітьми і тішишся найсокровеннішим – улюбленими внуками. Все це по праву заслужив прекрасний чоловік, батько і дідусь – Олександр Огороднік. 

Шановний Олександре Володимировичу! Нехай і надалі, озираючись назад на межі прекрасного ювілею, ваша душа тепліє від минулого, де золотом сяє ваше життєве перевесло, нехай серце не приховує нових задумів, а добірне мистецьке колосся приносить насолоду собі і вашим багатотисячним шанувальникам!

Слово про ювіляра 

Алла ОПЕЙДА, заслужена артистка України:

- Олександр Огороднік та його славнозвісний «Колос», без перебільшення скажу, - візитка Луцького району. Я у долі щаслива, що вона надала мені чудову фортуну ще три десятиліття тому, бути солісткою «Колоса» та познайомитися з Олександром Володимировичем, який на той час тісно співпрацював у колективі разом із Анатолієм Шаповим. Мені приємно було бути у вирі творчих ідей учасників ансамблю, разом дарувати своє мистецтво жителям району. Ще тоді в особі Олександра Володимировича я побачила хорошу, мудру людину, яка щира у спілкуванні, добра, виважена, вміє вислухати і зрозуміти у будь-яких ситуаціях. З іншої сторони, я побачила Олександра Огородніка, як депутата Луцької районної ради, так як ми п’ять років пліч-о-пліч сиділи поруч, вболівали за своїх виборців. У нас були спільні проблеми, обговорення, відтак – прийняття рішень.

Але нас все-таки об’єднує пісня, музика. У цієї людини, яка має дар від Бога, є чому повчитися, а найголовніше Олександр Володимирович завжди йде на контакт. Шаную його, поважаю його творчість, бо він справжня бджілка-трудівниця і де б не представляв своє мистецтво – відданий Торчину, «Колосу» та гідно несе прапор свого колективу.

Ніна КОСТРУБА.   

Фото автора.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation07.09.2017
remove_red_eye833 camera_alt0
Наталка Торчинська 07.09.2017 22:44
Вітаємо Вас, Олександре Володимировичу! Ви людина з великої літери, Ви - наша гордість!!!
Залиште свій коментар
check
Топ-новини