У Новокотові відкрили дитячий майданчик (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У невеликому, колись чеському поселенні, селі Новокотів, що відноситься до Романівської сільської ради, минулої неділі панувала справжня радість. Святкове дійство оповило це село, у якому проживає 350 жителів, із яких більше 70 – діти до 14 років,  ще з самого ранку. Саме цього вихідного дня, коли освітяни відзначали своє професійне свято, у щирій атмосфері місцеві жителі організували своє маленьке свято.  З нетерпінням чекали обідньої пори юні жителі громади, бо ж не кожного дня саме вони – у центрі уваги й були винуватцями дійства. Цього дня відбулося офіційне відкриття і освячення спортивного майданчика для дітей.

Перебуваючи на святковому дійстві, зустріла щирі посмішки людей та побачила дружню громаду, бо на облаштованій глядацькій залі просто неба були чи не всі  місцеві жителі. Ще зовсім недавно нинішнє благоустроєне місце дитячого майданчика, що зовсім поруч із сільським клубом, виглядало не зовсім привабливо.  Просто за повсякденними турботами, у людей не доходили руки. Але все змінилося, коли небайдужістю пройнялася мама двох діточок, жителька Новокотова Світлана Муха, яка й написала проект «Дитяча мрія». 

- Не могла бути байдужим спостерігачем, коли часто-густо діти гралися на дорозі, в кращому випадку - обабіч її. І коли виступила з пропозицією облаштувати в селі дитячий майданчик, бо ж чим наші дітки гірші, то відразу відчула підтримку не лише у тих мешканців, у сімях яких підростають діти, а й інших ініціативних односельців. Насамперед, чомусь була впевнена у підтримці керівника місцевого господарства СГТзОВ «Романів» Віталія Заремби і не помилилася», - з нотками приємного хвилювання розповідала молода мама.

 

Як старалися люди – від найменшого до найстаршого – розповідали почесні гості. Зокрема, депутат Волинської обласної ради Віталій Заремба, який зазначив, що у вирішенні дитячих питань, аж ніяк не мають бути задіяні політичні погляди, що й було продемонстровано у згуртованості громади. Радість новокотівської дітвори розділили депутат Луцької районної ради Олександр Бляшук, представники Волинського благодійного фонду «Тільки разом», які завітали з приємними гостинцями. А ще від батьків звучали щирі слова вдячності за зроблену добру справу і Віталію Миколайовичу, який повірив у реальність гарної ідеї та надав суттєву допомогу під час проведення грунтових робіт, і районній та місцевій радам – за фінансову підтримку. Особливої вдячності заслуговують місцеві жителі, які також зібрали кошти для спільної справи.

За доброю християнською традицією дитячий майданчик та всі споруди освятив настоятель Свято-Воскресенського храму отець Василій. Під час урочистості організатори дійства відзначили найактивніших мешканців села пам’ятними сувенірами.  Затим присутні смакували запашним короваєм, яким пригощали господині, насолоджувалися виступами дітей, щиро аплодували за пісенний дарунок Тетяні Ярмолюк, а малеча залюбки розважалася з аніматорами.

Враження – незабутні, від них і напрошується висновок:  навіть невелика громада може щось зробити – варто лише цього захотіти.

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.  

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation08.10.2018
remove_red_eye1498 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини