У Піддубцях оновили будинок культури майже за 5 мільйонів. ФОТО.

Подія, що відбулася на третій день Різдва Христового у Піддубцях, безсумнівно, ввійде в історичний літопис села, і про неї буде згадувати не одне покоління піддублян. Дев’ятого січня відбулося урочисте відкриття сільського будинку культури після його капітального ремонту. 

Сьогодні добротна будівля, що займає до двох тисяч квадратних метрів, змінилася до невпізнання. Звичайно, були вкладені немалі кошти, за справу взялися гуртом, єдиною громадою, з розумінням і великою відповідальністю. Як виявилося, вболівали всі: і сільська влада, і районна, і депутати, активісти, не став осторонь і депутат Верховної Ради України Сергій Мартиняк, завдяки якому з державного бюджету на Піддубці було виділено один мільйон гривень. З розумінням поставилися до оновлення об’єкта культури депутати Луцької районної ради, виділивши на капітальний ремонт левову частку коштів. Знайшлися спонсори й благодійники. За півтора року було освоєно чотири мільйони 800 тисяч гривень. На будівництві працював колектив  із 25 чоловік,10 із яких – місцеві. Очолив бригаду будівельників приватний підприємець Роман Фіцак. 

Якісно виконані роботи, створений затишок і комфорт по-належному оцінили і місцеві жителі, і гості та запрошені, яких зійшлося так багато, що велика зала ледве що вміщала всіх бажаючих порадіти за працьовиту й небайдужу піддубцівську громаду. Тут так ще пахне свіжістю будівельних матеріалів, але всюди - чистота і порядок, шик і блиск, справжній домашній затишок. Тут уже на повну вирує життя. Не приховує свого задоволення директор будинку культури Віталій Демчинський, який 15 років згуртовує навколо себе талановитих односельчан. В першу чергу, слова вдячності він адресує Піддубцівському сільському голові Борису Горбатюку, який не побоявся труднощів і прийняв рішення оновити заклад культури. Непростий час переживає наша країна, у тривозі весь український народ. Але нехай ворог знає, що ми – живемо, працюємо, зводимо нові об’єкти і перемагаємо.

На урочистість з нагоди відкриття будинку культури завітали: голова районної ради Валентин Приходько, голова РДА Ігор Ярмольський, його заступник Інна Бас, депутати районної ради, помічник народного депутата Сергія Мартиняка – Олександр Пиза, народний депутат двох попередніх скликань Анатолій Горбатюк, начальник управління фінансів РДА Леся Бусель, Лищенський сільський голова Віталій Шкорупський, вельмишановне духовенство, директори шкіл, керівники установ та організацій. 

Безперечно, гарними помічниками на святі були ведучі, випускники Піддубцівської школи, - Олександр Горбач та Тетяна Романюк, які віршованими вітаннями, різдвяними віншуваннями, щирими словами зуміли донести до глядачів велич святкового дійства. А на ньому всього було доволі: і святковий хліб-коровай, піднесений господарю Піддубцівської громади – Борису Горбатюку, і урочисте перерізання символічної стрічки, і душевні виступи керівників району та гостей, і нагородження найдостойніших у сприянні здійсненню мрії піддублян. 

Після урочистої частини всіх присутніх заполонила різдвяна містерія, яку зуміли створити талановиті учасники художньої самодіяльності сільської громади. Бурхливими оплесками дякували глядачі за колядки душпастирам, церковним хорам, хоровому колективу «Криниченька» Піддубцівського будинку культури (художній керівник Віталій Демчинський, музичний керівник Михайло Дудай), гумористу Степану Рибчинчуку, і, звичайно, юним талантам – учням школи за їх артистизм, неперевершеність, які вони продемонстрували у різдвяній виставі, хореографічних композиціях, новорічних танцях. 

Кульмінацією свята став виступ новоствореного вокально-інструментального ансамблю керівників установ району (напевно, що єдиний в Україні), у складі якого виступили: голова Луцької районної ради Валентин Приходько, помічник народного депутата Олександр Пиза, Піддубцівський та Лищенський сільські голови, відповідно, Борис Горбатюк та Віталій Шкорупський, директор будинку культури Віталій Демчинський, музичний керівник Михайло Дудай. Вони заслужили море оплесків та вдячних відгуків.

 

Нехай запалений яскравий різдвяний вогник в оновленому будинку культури ніколи не згасає, а додає натхнення та ще більше згуртовує дружну піддубцівську громаду!

Ніна КОСТРУБА.  Фото Світлани ЗОЗУЛІ.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation10.01.2018
remove_red_eye3645 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини